Selectors Night vol 7

Clubbing
Selectors Night vol 7

Sobota, 07 grudnia 2019
godz: 23:00

Tanz Bar

3 Maja 18, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Selectors Night nie zwalnia tempa. Po ostatnim razie jest nam wciąż mało. Tym razem i po raz kolejny, udało nam się zebrać bardzo mocny zestaw graczy którzy zapewnią gorącą zabawę pomimo grudniowej aury.

Zaczynając od głównego gościa wieczoru:

Haydn – pochodzący z Walii dj z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Występował miedzy innymi w mumu (liverpool) louche ( leeds) fabric/into the woods (londyn) czy berlińskim watergate. Właściciel takich labeli jak OGE UK, FAKE czy najnowszej CURTEA VECHE. Jego labele znajdują uznanie pośród takich graczy jak Raresh, Priku, Petre Inspirescu, Rhadoo, Praslea czy sam mistrz Ricardo Villalobos. Na jego wydawnictwach można usłyszeć takich producentów jak Guy From Downstairs, Herck, Alex Tea, IO Mulen, Dragosh czy Lorenzo Chiabotti oraz S.A.M. W jego setach dominuje płynący głównie z vinyla deep i minimal. Pełny kosmicznych brzmień, ciepłych groovów które łatwo wpadają w ucho.

Damian S Artist – wyjadacz, producent z równie długim starzem na scenie. Współzałożyciel i rezydent Eastbam UK. W latach dziewięćdziesiątych brał udział i grywał na nielegalnych rave’ach. W ostatnich latach można był go usłyszeć podczas takich wydarzeń jak Houseology czy grając techno dla Found Sounds w Cambridge. Pełen niespodzianek, grający od techno po melodyjny i pełny wokali deep house, tworzący również w tych dwóch stylach. Poniżej set nagrany na żywo podczas Found Sound właśnie.

Radosław Jaczmiński aka RADO – często nazywany szarą eminencją szczecińskiej sceny. Człowiek który stoi za takimi wydarzeniami jak Boom Boat, Rejsy o Zachodzie słońca czy Przecław 3D. Od downtempo przez deep do lekko techno tak wygląda przekrój muzyczny uprawiany przez Radka. Cieszymy sie bardzo mając go na pokładzie. Poniżej secik nagrany B2B z Tomkiem Przybylakiem podczas Rejsu O Zachodzie Słońca właśnie.

Marek Smoroń aka Dj massive – organizator, promotor i główny motor napędowy wydarzeń Selectors Night, współzałożyciel Eastbam UK oraz rezydent Tanz Baru. Marek zagrał już w kilku miejscach 😉 nie tylko w Polsce;) oraz nagrał kilka podcastów 😉 Lubuje się w dźwiękach wibrującego minimalu i deep tech ale ciężko zamknąć go w szufladzie jednego gatunku, lubi bawić się energią w swoich setach. Uzależniony od ciągłego poszukiwania nowych (nie koniecznie wiekiem) perełek. Poniżej ostatnio nagrany set:

Ta czwórka to gwarantowana wyśmienita, pełna energii selekcja, nienaganne mixy i niepowtarzalny klimat. Nie znajdzieciej takiej drugiej w naszym mieście.

Zapraszamy!!!!Sprawdź inne wydarzenia @ Szczecin

Selectors Night vol 7 Szczecin

Cohen i Kobiety \ Szczecin

Pt, 27 marca 2020
godz: 19:00