SEAZONE MUSIC CONFERENCE LAUNCH

Clubbing
House

Piątek, 13 maja 2016
godz: 20:00

City Hall

ul. 3 Maja 18, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kolejna impreza! 13 Maja 2016 w City Hall Club, Szczecin
Portobello Booking prezentuje w Szczecinie oficjalny before przed SeaZone Music & Conference 2016.

DJs:
neeVald
Jazzek
Milkwish
MIQRO

SeaZone Music & Conference (9-11 czerwca 2016, Sopot). Największe w Polsce spotkanie osób, środowisk i profesji związanych z Polską i międzynarodową sceną muzyczną. Konferencja, seminaria, warsztaty, panele dyskusyjne, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania. Koncerty polskich i zagranicznych artystów.

Przez dwa dni ponad 100 prelegentów z kraju i ze świata będzie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas kilkudziesięciu prelekcji, seminariów, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Nie zabraknie również prezentacji najnowszego sprzętu i oprogramowania. Aktywności konferencji odbywają się w kilku prestiżowych lokalizacjach: Sheraton Hotel Sopot, Państwowa Galeria Sztuki, Sala Kameralna Teatru Wybrzeże, Galeria Dwie Zmiany, Nowy Dworzec w Sopocie, Hipodrom.

Część wieczorna projektu to blisko 200 artystów: muzyków, wokalistów i DJów, którzy wystąpią w kilkunastu sopockich klubach. Punktem kulminacyjnym muzycznej części SeaZone Music & Conference są koncerty w sopockiej Operze Leśnej. Niepowtarzalne widowisko, którego nie można przegapić.

www.seazonesopot.pl

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Szczecin