LOVE STREAM #1 AFTER PARTY w/ GIGEE & PYSH

Koncerty
LOVE STREAM #1 AFTER PARTY w/ GIGEE & PYSH

Sobota, 03 września 2022
godz: 23:00

Port Bar Szczecin

Tadeusza Apolinarego Wendy 1, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

LOVE STREAM #1 AFTER PARTY w/ GIGEE & PYSH
16:00 – 23:00 – gramy z łódki MCN i sadzimy rafy koralowe
Link do wydarzenia:
facebook.com/events/s/love-stream-1-mcn-szczecin-pol/1565876220493520/
Od 23:00 przenosimy się na łódkę do Port Baru i tam kontynuujemy nasze tańce.
Jest to również event zamykający sezon 2022 przy współpracy z Luzztro home club. Nie jest to jednak koniec sezonu w Port Barze #dontstop

Zagrają :
GIGEE – Ekscytująca nowa twarz na scenie GIGEE szybko robi swoją markę i szybko staje się podstawą za deckami w wiodących klubach na całym świecie. Podobnie jak w przypadku stanowiska didżejskiego, GIGEE czuje się również w studiu bardziej niż w domu, jej debiutancka EPka „Reborn Pulse” na berlińskim Katermukke, w ciągu kilku dni od premiery trafiła na listę 100 najlepszych Beatport Melodic House & Techno i znalazła się na Playlista Spotify autorstwa legendy techno Charlotte de Witte. Z wieloma bardziej ekscytującymi wydawnictwami, koncertami i współpracą w przygotowaniu, obserwuj tę przestrzeń, jak GIGEE rośnie w siłę. Wyjątkowa produkcja i styl DJ-ski GIGEE łączy melodyjny house i techno z progresywnym ostrzem, brzmieniem zupełnie wyjątkowym dla niej wśród żeńskiej społeczności DJ-skiej. Urodzona w Polsce artystka i przedsiębiorca od lat zanurza się praktycznie w każdym aspekcie ekosystemu muzyki elektronicznej, zyskując wgląd w to, co jest niezbędne do odniesienia sukcesu jako producent, profesjonalista muzyczny i oczywiście pionierski DJ. Dzięki silnemu zrozumieniu wewnętrznego funkcjonowania kultury i prawdziwej celebracji samej muzyki było tylko kwestią czasu, zanim GIGEE będzie gotowa zaprezentować światu swój kunszt. Ten czas jest teraz.
soundcloud.com/gigee6

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

PYSH- Producent, DJ, niezależny indywidualista, oryginalny i niepowtarzalny artysta, z własnym stylem muzycznym i poczuciem humoru. Podąża swoją muzyczną ścieżką, aby wyrazić swoje poglądy na muzykę elektroniczną. Jeden z tych szczęśliwców, dla których muzyka to nie tylko pasja, ale także styl życia i praca. Zaczął w 2009 roku, a po kilku miesiącach wydał swoją pierwszą EP-kę. Wkrótce jego produkcja została uznana przez Book Shade za najlepszą w konkursie remiksu „Regenerate”. W konsekwencji jego konsekwencja i osiągnięcia zaowocowały szybkim rozwojem i występami klubowymi. Trzy lata później z Einmusika ukazał się jego pierwszy winyl i album, od 2014 roku dostępny w sklepach muzycznych. W tym samym roku otwierał na scenie głównej festiwal muzyki elektronicznej Audioriver.
Pysh współpracował także z Mono.noise, Traum, Defected, Hafendisko, Zehn, Proton, Beatfreak, Steyoyoke, Monog i Manjumasi. Grał z Eelke Kleijn, Kiasmos, David Jach, Daniele Di Martino, &ME, Pleasurekraft, Kolombo, Einmusik, Robert Babicz, Booka Shade, Butch, Josh Wink, Robag Wruhme, Kollektiv Turmstrasse i Nicole Moudaber. Pysh jest dobrze znany nie tylko w wielu miejscach w Polsce, ale także w wielu miejscach za granicą, takich jak Berlin, Amsterdam czy Zurych. Wciąż rozwija swoje umiejętności muzyczne i artystyczne, eksplorując nowe style. Rozwój to dla niego nie tylko postęp, ale także zmiany. Po latach produkcji muzycznej i współpracy z różnymi wytwórniami muzycznymi poszerzył swoje horyzonty.
Jego celem zawsze było pogłębienie rozumienia dźwięków. Jak twierdzi: „wszyscy słuchacze będą zdumieni nowym stylem, nad którym pracuje, ze względu na zupełnie nowe podejście w jego sztuce.
soundcloud.com/pysh
time table : TBA
DOOR: 20 PLNSprawdź inne wydarzenia @ Szczecin

LOVE STREAM #1 AFTER PARTY w/ GIGEE & PYSH Szczecin

Syndykat | Hala Odra

Pt, 30 września 2022
godz: 23:00

LOVE STREAM #1 AFTER PARTY w/ GIGEE & PYSH Szczecin

KRONKEL DOM / LABIRYNT CLUB

Pt, 30 września 2022
godz: 22:00

LOVE STREAM #1 AFTER PARTY w/ GIGEE & PYSH Szczecin

Hardwagon: Skażenie Odry

Sb, 01 października 2022
godz: 22:00

LOVE STREAM #1 AFTER PARTY w/ GIGEE & PYSH Szczecin

Koncert RAT KRU & Afterparty | After Ego

Pt, 07 października 2022
godz: 21:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →