It’s Not Festival @PortBar

Koncerty
It’s Not Festival @PortBar

Czwartek, 13 sierpnia 2020
godz: 18:00

Port Bar Szczecin

Tadeusza Apolinarego Wendy 1, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

To jest event czegoś co nie jest festiwalem. Wiadomo. Przygotowaliśmy dla Was cztery dni muzycznych i wizualnych wydarzeń od jazzu, niespodziewanej podróży z góralską muzyką, mocnej elektroniki, pokazów mappingu 3D i na japońskich winylach kończąc. Każdy znajdzie coś dla siebie.

ROZPISKA
____________
CZWARTEK
◾ Gooral

Gooral to jeden z najciekawszych polskich twórców tej dekady poruszających się w obrębie elektroniki. Stworzył niepowtarzalny styl zwany Ethno Elektro. Artysta łączy muzykę klubowa i elektroniczna z polska góralszczyzna.

Zagrał ok tysiąca żywiołowych koncertów w kraju i za granica. M.in Opener, Exit, Sziget, Colours of Ostrawa, Orange, Coke, Woodstock i Audioriver.

◾ OPA Collective feat. Martyna Szczepaniak

Wrocławski skład założony przez perkusistę i lidera Dawida Opalińskiego, który zaprosił do współpracy muzyków idealnie pasujacych do stylistyki soul/r&b/rap.

Zespół powstał w czasie lockdownu i jest pomysłem na przekazywanie spragnionym słuchaczom muzyki na żywo w formie małych plenerów.

Muzyka, którą grają jest mixem stylistycznym opierającym sie głównie na klimatycznych i chillowych nutach nawiązujących do idoli zza oceanu (Robert Glasper, Ledisi, Bilal, Mos Def, Erykah Badu, itp.)

Tym razem gościnnie do składu dołączy Martyna Szczepaniak

START 20:00

Bilety
30 PLN w przedsprzedaży
40 PLN w dniu imprezy
_____________
PIĄTEK
◾ Puh, Zachód i Góra

Po raz pierwszy w Port Barze będziecie mieć przyjemność zobaczyć pokaz mappingu 3D i VJ-ingu prezentowany przez Bartka Puha z Pushka Studio.
Pushka Studio to zespół profesjonalistów napędzanych pasją.
Zwycięzcy Vj Battle podczas Interference Festival 2015.
Finaliści konkursu Circle of Light 2016 Moscow International Festival oraz Polish Graphic Design Awards 2018. Mają na swoim koncie wiele realizacji w kraju jak i zagranicą, miedzy innymi w Opolu, Warszawie, Paryżu, Berlin, Moskwie, Brukseli oraz Malcie.

Za muzykę tego wieczoru odpowiedzialni będą Daniel Zachodni oraz Alex Waligóra z kolektywu Canalia, którzy poprowadzą całą noc, grając szeroki wachlarz muzyczny, od disco, deep house, przez minimal i techno.

Oficjalny afterparty tej nocy trwa do 8 rano.
Lineup:
◾ TBA

Wjazd 10 PLN (po 21)
_____________
SOBOTA

◾ Private Press
Private Press to warszawski projekt muzyków o pseudonimach Newborn Jr i Vikt. Projekt ten skupia się na muzyce techno, którą wydaje w oficynie Technosoul, której jest częścią.

◾ Dominik Szczepaniak
◾ Kiki Wai b2b Onkalo

Wjazd 20 PLN (po 21)
_____________
NIEDZIELA

◾ Hubert Tas
Podczas swojej ostatniej podróży na daleki wschód Hubert przekopał lokalne sklepy z winylami w poszukiwaniu ciekawych krążków. Efektem tych poszukiwań jest projekt J-Groove, gdzie Tas zgłębia japońskie wyszukane tam nagrania. Podczas setów płynnie przewijają się soul, jazz, city-pop, disco, funk i fusion. Jak sam mówi tworzy to idealny mix do randek i bujania się się w słońcu.

Hubert Tas – Producent, DJ, nauczyciel muzyki, kolekcjoner płyt. Wicemistrz i II Wicemistrz Świata DJ-ów IDA w kategorii Show (2011, 2016).

START 15:00
Wjazd FREESprawdź inne wydarzenia @ Szczecin

It’s Not Festival @PortBar Szczecin

KARAŚ/ROGUCKI – Szczecin [ZMIANA DATY]

Pt, 27 listopada 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN