HALA LIVE pres. SARAPATA

Koncerty
HALA LIVE pres. SARAPATA

Środa, 18 października 2023
godz: 21:00

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Cykl 𝐇𝐀𝐋𝐀 𝐋𝐈𝐕𝐄 opierać się będzie na szeroko pojętej elektronice w formie koncert/live act. Event’y odbywać się będą w środy na sali '”food court”, którą uzbroimy w profesionalny sound system oraz koncertowe oświetlenie.

SARAPATA łączy w sobie wiele skrajności, jak i doświadczenia zdobyte na różnych odcinkach muzycznej drogi. Michał i Mateusz Sarapata miłość do harmonii wynieśli z akompaniowania zespołowi Lor, a także ze współtworzenia w przeszłości własnej grupy SALK, dzięki której ich muzyka – wykorzystująca głównie klasyczne instrumenty – opierała się na onirycznych, niemal baśniowych opowieściach. Po godzinach odkładają gitary, by dać upust swojej największej miłości – muzyce elektronicznej, a dokładniej techno. Muzyka tego duetu dostarcza ogromnej ilości wrażeń, które skłaniają do tańca i są jak wprowadzenie do rytuału.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Techno w wykonaniu braci Sarapata dalekie jest od banału. To kolorowe, bogate, organiczne i pulsujące dźwięki. “EP1”, debiutancka płyta braci, to nie tylko chęć określenia własnego charakteru, to odważna próba wprowadzenia zupełnie nowej estetyki na polskiej scenie. Moderatowy trance łączy się z eterycznym brzęczeniem Jona Hopkinsa czy Kiasmosa, a to tworzy nieznośnie chwytliwą mieszankę, która wbija się do głowy i nie zamierza jej opuścić. Dodają do tego wyjątkowy talent do konstruowania doskonałych harmonii, którego źródła można

upatrywać w doświadczeniach z tworzenia muzyki filmowej.

SARAPATA i ich debiutancki materiał został doceniony między innymi przez takie media, jak RedBull, Electronic Beats (zarówno polski, jak i niemiecki), KMAG czy Wysokie Obcasy. W 2022 roku pojawili się między innymi na takich festiwalach jak Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, FEST Festival, ON Air, LAS Festival, OFF Scena oraz Wodecki Twist. Artyści zaliczyli już również swoje pierwszezagraniczne wykony. W maju 2022 roku zostali zaproszeni do Wilna na Europavox Festival, międzynarodowy festiwal showcase’owy.

Termin: 18 październik (środa)

Miejsce: Hala Odra


HALA LIVE pres. SARAPATA | 18 października 2023 Środa, Hala Odra

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Szczecin

HALA LIVE pres. SARAPATA Szczecin

NOC W MUZEUM #1 | SZCZECIN

Sb, 30 września 2023
godz: 20:00

od 119 PLN
HALA LIVE pres. SARAPATA Szczecin

Rave In Stettin: White Rabbit Attack

Pt, 06 października 2023
godz: 23:00

HALA LIVE pres. SARAPATA Szczecin

PM2AM pres. DON’T FORGET 2 GO HOME vol. 2

Sb, 07 października 2023
godz: 22:00

HALA LIVE pres. SARAPATA Szczecin

Neuroshocked Night

Sb, 14 października 2023
godz: 22:00

od 35 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →