Groovestorm Episode 6

Clubbing
Hard Techno Techno

Sobota, 12 lipca 2014
godz: 21:00

Alter Ego

Plac Stefana Batorego 4, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Witajcie!
Już 12 lipca odbędzie się epizod numer 6 jak zawsze w klubie Alter Ego z bezpłatnym wejściem na imprezę. Niezawodna ekipa Groovestorm jak zawsze zatrzęsie parkietem w rytmach Classic Techno, Tribal Techno, Hardgroove Techno oraz Tech-House, Techno. Będzie mocno, będzie głośno!

Dodatkowo postanowiliśmy na każdej imprezie dać szansę zadebiutowania na scenie jednej osobie. Tym razem będzie to Dj o pseudonimie Mysterious Vibe!

Dj TilaX – Łukasz Rybicki kryjący się pod pseudonimem TilaX przygodę z produkcją zaczął w 2001 roku tworząc pierwsze dzwięki za pomocą programu Fruity Loops podnosząc umiejętności producenckie aż do dnia dzisiejszego. Rok później zakupił swój pierwszy mikser i dzięki programowi Traktor Dj zaczął tworzyć pierwsze sety. Dopiero w 2008 roku (przerwa spowodowana studiami) po zakupie swoich pierwszych CD-Playerów dostał szansę zagrania na imprezie Sylwestrowej. Od tamtego momentu sukcesywnie zagrał na wielu prywatnych imprezach. W 2011 założył wraz z przyjacielem duet Groovestorm, który zorganizował imprezę w klubie Mezzoforte, a rok później w Alter Ego. W między czasie wystartował w konkursie zorganizowanym przez klub Boom Bar i w lutym 2012 roku zagrał na imprezie „New Faces” zdobywając uznanie wśród Dj’ów grających tego samego wieczoru. Od 2011 zagorzały fan płyt winylowych i gramofonów. Od 2013 roku do dnia dzisiejszego prowadzi audycje w swoim radiu internetowym oraz od niedawna Live Stream na 4clubbers.com.pl pod nazwą Groovestorm. Ponadto główny organizator Groovestorm Episode 4 (9 maja 2014) oraz Episode 5 (14 czerwca 2014) w klubie Alter Ego w Szczecinie.

Raphael Asman, a właściwie Rafał Asman (ur.1988 roku w Szczecinie) – polski DJ oraz producent muzyczny. Przedstawiciel muzyki , Techno, Tech-House, House,Minimal oraz Experimental Electronic Jego przygoda z muzyką zaczęła się wcześnie. Gdy miał 15 lat próbował tworzyć swoje pierwsze własne aranżacje muzyczne. Po upływie kilku następnych lat i zdobywaniu coraz to większego doświadczenia zaczął poważnie myśleć nad sztuką DJingu. Od 2008 roku zaczął grać na profesjonalnym sprzęcie. W 2011 roku założył wraz z Łukaszem duet o nazwie Groovestorm i pod tą nazwą odbyły się 2 imprezy najpierw w klubie Mezzoforte, a rok później w Alter Ego. Aby sprawdzić swoje umiejętności w lipcu 2012 roku pojechał do Boszkowa i przystąpił do egzaminów organizowanych przez FTB.PL, które zdał bez żadnego problemu oraz otrzymał FTB.PL PROFESSIONAL DJ CERTIFICATE. W sierpniu 2013 roku został zaproszony na imprezę, na której ustanowił swój rekord grając bez przerwy 15 godzin. Od 2013 roku prowadzi audycje w radiu internetowym pod nazwą Groovestorm. W marcu tego roku wpadł na pomysł o kontynuowaniu cyklu imprez w klubie Alter Ego w Szczecinie.Dzięki temu po dziś dzień odbywają się regularnie imprezy pod nazwą Groovestorm .W między czasie znalazł się wśród jedenastki najlepszych obiecujących młodych producentów muzycznych i dostał się na warsztaty organizowane przez Audioriver w Krakowie w klubie Prozak 2.0 które odbyły się 13 kwietnia 2014.

Dj Heydeck – Pod pseudonimem Heydeck kryje się urodzony 12 stycznia 1991 roku młody początkujący DJ czyli Adrian Hyjek. Pierwsze zainteresowanie muzyką elektroniczną zaczął przejawiać w 2003 roku kiedy to pierwszy raz usłyszał o kulturze Mayday i muzyką z nią związaną. Jest zagorzałym fanem gatunku Techno i jej odmian takich jak Acid Techno, Dub czy Minimal. Obecnie zajmuję się graniem na prywatnych imprezach oraz głównie produkcją. Ma na swoim koncie single w holenderskiej wytwórni Solid Groove Records oraz brytyjskiej Resorted Unlimited a także remixy w amerykańskiej Florida Techno Records. Od niedawna członek Groovestorm i swój pierwszy występ zanotował w tej ekipie na Episode 4 w maju.

Dj Honey Rex – Pod pseudonimem Honey Rex kryje się Piotr Kubik, którego od zawsze pasjonowały elektroniczne dźwięki. Od momentu, gdy pojawiło się zainteresowanie Dj’ką na poważnie upłynęło już ponad 10 lat. Swoją technikę miksowania udoskonalał pod okiem Dj’a Miqro doskonale znanego z takich imprez jak Sunrise Festival. Od tamtego momentu zaczął grywać gościnnie w lokalnych klubach w Szczecinie. Początkowo były to sporadyczny występy na imprezach w weekendy oraz w okresie wakacyjnym w miejscowościach nadmorskich.W 2008 roku rozpoczął cykl kilku imprez w klubie +21 o nazwie Trance Night Session, odbywającym się pod patronatem szczecińskiego portalu MyNight, co zaowocowało sporą frekwencją oraz zainteresowaniem ze strony klubowiczów. W 2009 roku gościnnie występował w Vincent Club, White Horse oraz +21. Rok 2010 i 2011 to czas formacji Carbon, którą współtworzył i był współtwórcą cyklicznych imprez o nazwie Carbon Music Festival odbywających się w różnych miejscach na klubowej mapie Szczecina, między innymi w takich lokalach jak Dekadencja, Champions Club. Od niedawna członek Groovestorm i swój pierwszy występ zanotował w tej ekipie na Episode 4 w maju.

Mysterious Vibe – pod tym pseudonimem kryje się Andrzej Buczkowski. W skrócie to mistrz ekskluzywnej selekcji muzycznej. Potrafi z ogromną starannością miksować wiele gatunków i odmian elektronicznych brzmień. Bardzo energetyczne przejścia z ogromną finezją sprawiają, że jego sety grane na żywo zostają coraz bardziej rozpoznawalne. Tej nocy po raz pierwszy w Szczecinie zadebiutuje na naszej imprezie.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Szczecin

Groovestorm Episode 6 Szczecin

Kadosh (Innervisions/Watergate Records)

Sb, 19 października 2019
godz: 23:00

Groovestorm Episode 6 Szczecin

Skalpel Big Band – Szczecin

Sb, 26 października 2019
godz: 20:00

Groovestorm Episode 6 Szczecin

Bass Astral x Igo / 23.11 / Szczecin

Sb, 23 listopada 2019
godz: 19:30

od 99 PLN
Groovestorm Episode 6 Szczecin

6 urodziny Tanz Baru

Sb, 23 listopada 2019
godz: 23:00

Groovestorm Episode 6 Szczecin

The Dumplings – Szczecin

Nd, 15 grudnia 2019
godz: 20:00

od 70 PLN