The Opening Party: Godziny Szczytu – Jay Lumen (Global Underground)

Clubbing

Sobota, 24 kwietnia 2010
godz: 21:00

Boom Bar

ul. księcia Bogusława X 43, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

muzyka: progressive

Jay Lumen (Global underground/ Ministry of Sound/ Budapeszt)

www.myspace.com/jaylumen

 

Jay Lumen to człowiek, któremu muzyka towarzyszy od wczesnych lat dzieciństwa. Wiedzę na jej temat zdobywał w szkole artystycznej przez 8 lat, co dało dobry początek jego ambicjom do tworzenia dźwięków.

Poza komponowaniem, coraz bardziej otwierał się na scenę muzyki elektronicznej oraz na świat DJów, który dziś współtworzy. Początkowo Jay grywał na imprezach, które sam organizował. Z czasem rozpoczął swoją karierę poprzez występy na okazjonalnych wydarzeniach. W międzyczasie jego nagrania i remixy były grane przez kilku DJów. Tak zaczęła się historia, która prowadzi nas do czasów obecnych. Dziś Węgier jest rezydentem Buddha Bar & Lounge, Tropicarium (Aqua Room) oraz klubu Heaven V.I.P., również cyklicznie występuje  w legendarnym Ministry of Sound w Londynie.

W tym roku  również miał okazję zagościć na najbardziej prestiżowym wydarzeniu w elektronicznym swiecie -Winter Music Conference w Miami. W jego setach znajdziemy wpływy muzyki house, elektro house, progressive house oraz progressive trance, jednak najważniejsze jest to, że muzyka ta potrafi niezwykle zaskoczyć swoich sluchaczy.

 Sprawdź inne wydarzenia @ Szczecin