Bass Exhausted

Koncerty
Bass Exhausted

Sobota, 21 stycznia 2023
godz: 22:00

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

📢 Zapalony Rave’er oraz ,,młodsza siostra Techno,, po wielkiej burzy mózgów złączyli siły i wymyślili coś swojego, być może coś zupełnie innego – event na wagę złota o którym wspomni pewnie pół Polski, a NA PEWNO cały Szczecin. Event na który zaprosili wielu znakomitych gości z branży muzyki Techno oraz Psy Trance.
📢 W Hali Odra ponownie będziemy gościć królową polskiego techno Carla Roca, która swoim nietuzinkowym stylem przyciąga każdego wymagającego rave’era. Ten wyjątkowy parkiet rozgrzeje również Hellboy, producent i promotor muzyki elektronicznej, który prężnie działa od 21 lat na polskiej scenie techno i hard techno. Kolejnym artystą naszej imprezy będzie Siasia, człowiek-instytucja, prawdopodobnie najważniejsza persona na technicznej mapie Polski. Zagra w swojej znanej każdemu hybrydzie.
Ostatnim headlinerem będzie nie kto inny jak Peter Fern, znany każdemu paprykarzowi z czasów gdy rozgrzewał parkiet szczecińskiej Lokomotywy we wcześniejszych latach, gdzie szczecińskie techno miało swój początek.
📢 Scenę Psy Trance, jak to przystało na ten klimat, ozdobią obłędne dekoracje i porywające rytmy, które stworzy nie zawodna ekipa z całego kraju.
📢 Przygotujcie się na noc dobrej zabawy, którą dodatkowo zapewnią najlepsi lokalni DJe. Zabierzcie ze sobą zapas energii, bo czekają Was niezapomniane chwile, mocny bass oraz znakomity muzyczny klimat…

❗Pamiętaj! Nieważne jak tańczysz, ważne do czego! 🙂

Bilet VIP zawiera: wejście na backstage, spotkanie z artystami, przestrzeń do odpoczynku, poczęstunek 
Wydarzenie 18+

Kup bilet na Biletomat.pl!


Bass Exhausted | 21 stycznia 2023 Sobota, Hala Odra

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Szczecin

Bass Exhausted Szczecin

Pure Psychedelic vol. 21

Pt, 03 lutego 2023
godz: 22:00

Bass Exhausted Szczecin

2 for You/Labirynt Club

Pt, 03 lutego 2023
godz: 22:00

Bass Exhausted Szczecin

GOORAL Koncert Live and More

Sb, 04 lutego 2023
godz: 22:00

od 35 PLN
Bass Exhausted Szczecin

SKALPEL | Patryk Piłasiewicz

Pn, 06 lutego 2023
godz: 19:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →