Banana Groovz B-Day Party pres. Jackz’n’Funkz

Clubbing

Sobota, 10 listopada 2012
godz: 22:00

Wasabi

ul. Krzysztofa Kolumba 4, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

10 listopada w szczecińskim klubie Wasabi, swoje 25 urodziny będzie obchodził pewien sympatyczny producent, o egzotycznym pseudonimie Banana Groovz, ale o nim i zaproszonych przez niego gościach nieco później, czyli kilka linijek poniżej. 10 listopada imieniny obchodzą Andrzej, Anian, Demetriusz, Florencja, Just, Lena, Leon, Leona, Ludomir, Monitor, Nimfa, Probus, Stefan, Tryfena i Uniebog, których serdecznie zapraszamy. Romowie obchodzą święto Zniesienia Niewolnictwa, ale zaraz! Nie o tym mowa. 10
to również ukochany dzień każdej osoby, która pracuje po to, aby zarobić pieniądze, które pozwolą oraz zapewnia mu życie na poziomie, na co składa się przede wszystkim wypicie znacznej ilości alkoholu na tej imprezie i dobra zabawa!
Na tą szczególną okazję, zostali starannie dobrani goście!
S.MOVE (Chicago, US)
Będąc rodowitym mieszkańcem Chicago, miasta gatunku House, ten rodzaj muzyki stał się integralną częścią jego duszy. Jednak nie zapoznał się z nią formalnie aż do póżnych lat 90 kiedy to zaczęto lawinowo organizować undergrandowe imprezy ‚rave’ w Columbus, Ohio. To właśnie tam poddawał się szaleństwom na parkietach w trakcie legendarnych imprez na całym środkowym zachodzie. Stamtąd rozpoczynał też swoje pielgrzymki do mekki muzyki House Chicago i muzyki Techno Detroit słuchając takich pionierów jak Paul Johnson, Richie Hawtin, Derrik Carter, Terrance Parker i wielu, wielu innych. Od tamtej pory jest zainspirowany dźwiękiem i synergią możliwości muzyki elektronicznej ze względu na jej wszechstronność oraz umiejętność absorbowania muzyki każdego innego gatunku i natychmiastowego przekształcania jej w hipnotyczno-powalający beat 4/4.
www.soundcloud.com/mr-move
HAIDAMONE (Elblag, PL)
Rodowity elblążanin, swoją przygodę z muzyką rozpoczął już na dyskotekach w szkole podstawowej bawiąc się w DJ-a. Nie wiedział jeszcze wtedy co to tak naprawdę oznacza. Lata upływały, muzyka zaczynała inspirować go coraz bardziej. Pod koniec szkoły średniej postanowił tworzyć własne utwory. Początkowo zaczęło się to od zwykłego układania perkusji, powoli ewuluując w sampling czy też wlasnoręczne układanie melodii. W dużej mierze wpływ na to miała muzyka amerykańska z lat 80 – house ,techno czy minimal. Były to główne nurty, które zainspirowały go do pracy. Po wielu latach eksperymentowania z różnymi stylami i gatunkami odnalazł się w deep i jackin house. Te dwa style najbardziej pozwalają mu rozwijać żagle podczas imprez oraz mają ogromny wpływ na jego wyobraźnię muzyczną ,napędzającą go wciąż do dalszego działania.
http://soundcloud.com/haidamone
Jackin Bear (Koszalin, PL)
….100%-owy Pomorzanin mieszkający od zawsze w Koszalinie…..już od wczesnych lat obcowania z muzyką czuł że brzmienia muzyki House są esensją jego euforycznych odczuć ….stara poczciwa AMIGA zapoczątkowała miłość do komponowania brzmień które na tamte lata były trudne do osiągnięcia …biegając po różnych stylach muzyki House zaczynając od deep,hard,soul, …finał i totalna miłość znalazł w loopownych wesołych i przepełnionych żywymi instrumentami odmianach swing jackin chicago house…..undergroundowa selekcja tych mieszanek spowodowała wybuchowy efekt …….
I OCZYWIŚCIE….
BANANA GROOVZ (Szczecin, PL)
Polski producent muzyki elektroniczej, głównie gatunku House. Pierwsze kroki w produkcji muzycznej stawiał w 2003 roku. Od 2006 roku zaczął próbować sił w muzyce House, w której utkwił na dobre. Współpracuje z polskim producentem Jackie. Utwór ‚Mustang’ wyprodukowany wraz z Jackiem przez długi okres był numerem jeden na Traxsource Top 100 Downloads Jackin House. Ponadto znalazł się na 36 miejscu w zestawieniu 50 najlepszych nagrań w kategorii BEST OF 2010 JACKIN HOUSE. Jego produkcje ukazały się w takich wytwórniach jak: Milk & Sugar, Diamondhouse, Dirty Monkey Recordings, Midwest Hustle Music, Total House, Musica Diaz Senorita, Recover House, Lemans Germany i wielu innych. Utwory z kolei promowali tacy producenci/dje, jak: Grant Nelson, Tony Humphries, Demarkus Lewis, Treasure Fingers, Lisa Shaw, Miquel Migs, Deep Josh, Bear Who, Richard Earnshaw, i wielu innych. W 2009 roku Banana Groovz zaczął stawiać pierwsze kroki także w DJ-owaniu, kładąc duży nacisk na technikę, jak i dobór muzyczny.
http://www.traxsource.com/index.php?act=search&ss=Banana+Groovz&sc=artists
http://soundcloud.com/banana-groovz
Serdecznie zapraszamy!


Sprawdź inne wydarzenia @ Szczecin