Świętokrzyski Festiwal Mocy

Festiwale
Świętokrzyski Festiwal Mocy

Piątek, 21 czerwca 2024
godz: 10:00

Sienkiewiczówka Oblęgorek

Lipowa 24, Lębork

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przyłącz się do nas w magicznej scenerii Oblęgorka, przy Sienkiewiczówce, gdzie podczas najdłuższej no

Nasz festiwal to wyjątkowa okazja do odkrycia tajemnic naszego dziedzictwa oraz starożytnej wiedzy i sposobów, w jaki można integrować je z praktykami zdrowotnymi i terapeutycznymi współczesnego świata. Obejmuje różnorodne warsztaty, prezentacje i wykłady prowadzone przez ekspertów w dziedzinach takich jak ziołolecznictwo, joga, medytacja, terapia dźwiękiem, oraz niekonwencjonalna medycyna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W trakcie dnia będziesz mieć okazję uczestniczyć w różnorodnych zajęciach i warsztatach, jako organizatorzy, pragniemy stworzyć przestrzeń, w której miłośnicy zdrowego stylu życia, duchowości i harmonii z naturą mogą spotkać się, dzielić swoimi doświadczeniami i poszerzać swoją wiedzę jednocześnie dobrze się bawiąc.

W trakcie festiwalu zapraszamy na trzydniowe święto muzyki, które oddaje hołd naszej trójcy gatunków muzycznych. Zacznij weekend od mocnych akordów rock 'n’ rolla w piątek, przeżyj miejską energię rapu w sobotę, a w niedzielę zanurz się w mistyczne brzmienia i elektronikę.

Co Cię czeka na festiwalu? – strefy tematyczne, prelekcje, warsztaty, sceny muzyczne. – koncerty w różnym klimacie, różne gatunki muzyki – hip hop, rock, trance, muzyka alternatywna, elektroniczna, world music, jungle, trance, dub. – jarmark świętojański – targi, foodtrucki, lokalne wyroby i przysmaki zioła, suplementy, produkty lecznicze, rękodzieło i wiele innych. – koncert handpan , koncerty gongów mis tybetańskich. – około 80 godzin warsztatów , wykładów i zajęć z wieloma doświadczonymi prelegentami. – psychodeliki w terapii, etnobotanika, święte rośliny i wiele innych. – bioenergoterapia, kod emocji, kod ciała. – ustawienia Systemowe Berta Hellingera. – strefa dla dzieci, strefa muzyczna , strefa warsztatowa, strefa relax i spa, strefa piwna i wiele innych. – warsztaty z handpanami. – warsztaty hip-hopowe. – zajęcia taneczne i artystyczne dla dzieci i dorosłych. – oddech ekstatyczny, tantra. – tao yin, zajęcia ruchowe. – kręgi kobiet i mężczyzn. – poranne ćwiczenia i joga. – medytacje i mantry. – pokazy i wiele innych. – lokalne przysmaki serwowane przez bistro oraz foodtrucki. – kamping z polem namiotowym i przyłączeniem na kampery. – ścieżki dydaktyczne, stadnina koni, park linowy. – możliwość zwiedzania pałacu w Oblęgorku, w pobliżu punkt widokowy. – w pobliżu zalew w Strawczynie. – wieczorne ogniska.

Zakwaterowanie na festiwalu: Zapewniamy obszerną przestrzeń na kempingu w leśnym otoczeniu, gdzie każdy może rozbić swój namiot. Dla tych, którzy nie posiadają własnego namiotu, oferujemy możliwość noclegu w śpiworach pod specjalnie przygotowanym namiotem gwieździstym. Dla posiadaczy camperów przygotowaliśmy wydzieloną strefę z dostępem do prądu. Cały teren zapewnia łatwy dostęp do nowoczesnej infrastruktury sanitarnej i mediów.

Artyści:

AMKT-e
Red Water
Coolcat
Ayahuaska
SCHOCKWAVE
BRUDNAUSZY
SOJER
PEJDŻER x KAELAK47 – AKASH
Paweł Gajewski HANDPAN
Dj Jahdas
Trance Ceremony Kinior & Saren
Marcin Kwazar
Orion Orient

Dzieci do 14 lat z opieką dorosłego wchodzą za darmo, powyżej 14 lat za zgodą.


Świętokrzyski Festiwal Mocy | 21 czerwca 2024 Piątek, Sienkiewiczówka Oblęgorek

Biletomat.pl
33 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →