WEDNESDAY DEEP SESSION with GLIMPSE!

Clubbing

Środa, 30 kwietnia 2008
godz: 0:00

Soho

ul. Bohaterów Monte Cassino 61, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Muzyka
Deep house, tech house, minimal house

GLIMPSE (Glimpse Recordings/Leftroom/HarryKlein LONDON/UK)

Założeniem Glimpse jest tworzenie muzyki w oparciu o instynkt (intuicję). Zapisywanie uczuć pragnąc pozostać tak szczerym jak to
możliwe. Chris Spero od najmłodszych lat interesował się jazzem, bluesem i techno występując w różnych zespołach i wydając dla kilku brytyjskich wytwórni podróżnymi pseudonimami (Attic,Olek i Spero).

Studiował rzeźbiarstwo w Central Saint Martins. Po opuszczeniu uczelni w 2000 r. założył-wraz z Kompakt – Glimpse Recordings. Glimpse jest jedną z niewielu brytyjskich wytwórni dystrybuowanych poprzez Cologne based Company. Być może znacie „Black Series” – nagrania te na stałe goszczą w case’ach Luciano, Ricardo Villalobos’a, Marco Carola’, Loco Dice, Jay Haze’a, Ritchie Hawtin’a, Magdy, Jeffa Mills’a, Troy Pierce’a, Konrada Black’s, Laurent Garnier’a, Adama Beyer’a i wieluinnych.

Jego utwory znalazły się na kompilacjach Minus i wielu innych kompilacyjnych CD. Wsierpniu zeszłego roku wydał album „Black Collections” w Azji i odbył dwie samodzielne trasy promocyjne w Japonii. W obecnej chwili seria „Black Sessions” dobiegła końca i rozpoczęła się praca nad nową . Pierwsza z tego długo oczekiwanego wydawnictwa ep’ka to „Masculine”.

Ostatnio swoje możliwości pokazał na składaku „The 5 Easy Pieces” który zawiera nagrania Glimpse, Matta Tolfrey’a oraz Undo balansujące pomiędzy różnymi stylami minimalistycznego deep house, w oprawie produkcyjnej z najwyższejpółki. „Misunderstood” zawiera efekty współpracy Tolfrey’a i Glimpse, przypominając klasyczny berliński styl używa elementy dub Mouse i typowe deep house’owe piana, stanowiąc bardzo uniwersalny materiał. Glimpse angażuje się solowo w zawierającym eleganckie efekty phasingowe „In my Soul” i obierając kierunek deep electro house w „Pushing Claude”.

http://www.myspace.com/glimpserecordingsSprawdź inne wydarzenia @ Sopot

WEDNESDAY DEEP SESSION with GLIMPSE! Sopot

BAL u Kurowej

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00

WEDNESDAY DEEP SESSION with GLIMPSE! Sopot

Muzeum Osobliwości vol. 7

Sb, 19 października 2019
godz: 21:00

WEDNESDAY DEEP SESSION with GLIMPSE! Sopot
od od 15 PLN
WEDNESDAY DEEP SESSION with GLIMPSE! Sopot

London Elektricity / 5h set /Album Launch Party

Pt, 08 listopada 2019
godz: 23:00

od 45 PLN
WEDNESDAY DEEP SESSION with GLIMPSE! Sopot

Lost Sound: Spektre + OC & VERDE

Sb, 09 listopada 2019
godz: 22:00

od 20 PLN