We Stream Moment is moving to Sfinks700

Clubbing
Electronic

Piątek, 17 listopada 2017
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Streamingowy trójmiejski projekt prezentujący na żywo muzykę klubową wybiera się ze swej przystanii w Chwila Moment z Gdyni do Sopotu, do królewstwa Sfinks700!

Na główne danie wystawiony wspólny live-act A_GIMa z DEASem. To specjalny projekt dwójki producentów, który na scenie pojawi się dopiero po raz czwarty po występach na Tauron Nowa Muzyka Katowice i Audioriver Festival oraz w klubie Smolna.

Zjednoczyło ich wieloletnie doświadczenie: obaj mają na koncie liczne sety w kraju oraz zagranicą, remiksy dla innych artystów i szereg wydawnictw. Od lat prężnie działają w rodzimym środowisku klubowym – w pojedynkę, ale też w zespołach. A_GIM (Agim Dżeljilji) i Deas (Karol Mozgawa), czyli dwóch wprawionych graczy na polskiej scenie elektronicznej, łączą siły w premierowym projekcie. Duet tych producentów to gwarant dopracowanego techno na najwyższym poziomie.
Muzycy mają za sobą udany sezon festiwalowy – razem wystąpili na Audioriver i Tauron Nowej Muzyce, a solowo zaprezentowali się publiczności podczas Open’era czy Seazone. Obecnie panowie pracują zaś nad debiutanckim materiałem. Fani beatów spod znaku wytwórni Monkeytown albo Kompakt Records mogą zacierać ręce.

To będzie okazja na usłyszenie czegoś wyjątkowego.

Headlinerów wspierać będzie ekipa związana i odpowiedzialna za ten cały stream… i nie tylko.
Timetable niebawem a poniżej skład z detalami.

[MAIN ROOM]

AGIM
Agim Dżeljilji to jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce. Tworząc grupę Őszibarack, od 2004 roku wydał cztery albumy długogrające, których powodzenie zaowocowało występami na wielu zagranicznych festiwalach (m.in. Eurosonic czy Europavox). W międzyczasie, jako producent współpracował z zespołem Husky.
Przez ostatnie lata, wraz z Igorem Pudło ze Skalpela i Jankiem Młynarskim współtworzył projekt Nervy, łącząc swoje fascynacje brzmieniem syntezatorów z żywym instrumentarium. Dziś kontynuuje działania pod tym szyldem w pojedynkę, wspierany przez sekcję dętą, z którą w maju 2017 występował na żywo w kultowym berlińskim Berghain.
A_GIM to też producent, który chętnie wciela się w rolę remiksera, biorąc na warsztat m.in. kompozycje Noviki, Hey czy Baascha. Z tą pierwszą współpracuje na stałe, mając duży wpływ na brzmienie jej kolejnych wydawnictw. I choć praca grupowa wychodzi mu wyjątkowo dobrze, o czym świadczą również ostatnie poczynania w składzie orkiestry Męskiego Grania, artysta postanowił w końcu spróbować swoich sił solo.
Pora, by poznać kolejne oblicze tego niezwykle utalentowanego muzyka!
https://soundcloud.com/oszibarack
https://www.mixcloud.com/AGIM01/

Deas
Karol Mozgawa, znany jako DEAS, to jedna z najbardziej wyrazistych postaci na scenie polskiej muzyki elektronicznej ostatnich lat.
Urodzony w Grecji, mieszkający w Krakowie, DEAS wychował się w domu, w którym muzyka nie odgrywała ważniejszej roli. Samoistnie jako nastolatek zetknął się z muzyką trip hop i takimi zespołami jak Portishead czy Massive Attack. Eksplorując muzykę napotyka na twórczość producentów sceny elektronicznej – artyści tacy jak Dubfire, Plastikman, Lutzenkirchen, Sebastien Leger, a w późniejszym okresie Robert Hood, Kevin Saunderson czy Anthony Rother na stale zmieniają jego sposób postrzegania rzeczywistości. W młodym człowieku, zauroczonym muzyką, rodzi się zainteresowanie kulturą klubową i djingiem. W niedługim czasie zaczyna grać w klubach i interesować się naturą muzyki – czym jest dźwięk, jak powstaje. Analizując nagrania, styka się z produkcją muzyczną i zaczyna się rozwijać w tym kierunku.
DEAS to artysta nie poddający się stereotypom. Nie boi się myśleć inaczej, a celem jego pracy jest ciągły rozwój. Ściśle skoncentrowany na obranej drodze kariery stworzył dorobek wydawniczy w tak prestiżowych labelach jak należący do Kevina Saundersona KMS Records, czy brytyjski BUSH Records (gdzie wydawali Joey Beltram, Felix DaHauscat, Dave Clarke), jak i Baroque Rec., Deeperfect, Monique Musique, Proton czy OFF Recordings.
Ma za sobą występy w klubach w całej Polsce, a także za granicą: we Włoszech, Czechach, Gruzji, Wielkiej Brytanii, Niemczech. Występował na najważniejszych polskich eventach: Instytut, Audioriver, Electrocity, Mayday, Silesia In Love, Opener, Tauron Nowa Muzyka.
Poza pracą nad własnymi nagraniami, które były remiksowane przez takich artystów jak Pig&Dan, Harvey McKay, czy Martin Eyerer, sam też remiksuje innych artystów wśród których wymienić można Carla Coxa czy Inner City.
W 2016 r. wydał swój pierwszy album – Community LP dla Bush Records, który zebrał pozytywne recenzje od wielu artystów (Paul Ritch, Pierre Deutschmann, Drumcomplex, Len Faki i wielu innych).
Za swój dorobek został doceniony w jednym z największych rankingów polskiej sceny elektronicznej – Munoludy 2016, gdzie znalazł się w czołówce jako producent roku oraz autor podcastu roku.
Właściciel studia Secret Room, gdzie na co dzień tworzy swoje nagrania, miksuje swoją muzykę, jak i innych artystów.
Od 2012 związany z krakowskim klubem Prozak 2.0, a także stały gość w warszawskim klubie Smolna.
http://djdeas.com
https://www.mixcloud.com/djdeas/
https://soundcloud.com/deasdj

Tomek Kemot Nowakowski
Właściciel i założyciel agencji TBA opiekującje się takimi artystami jak Reni Jusis, Tomek Makowiecki, Coals, Novika & Mr. Lex, Klaves, Rosalie, Min T. i więcej. Odpowiada taże za bookingi artystów na showcase festiwal Seazone Music & Conference 2017.
https://www.facebook.com/kemotpzn
https://www.instagram.com/kemotpzn/
http://tbamusic.com

MiT ( Haman & TomTo)
DJ-ski duet, który tworzą Michał Chamski (Haman) i Tomasz Dąbrowski (TomTo) – kumple od dziecka. Początkowo występowali osobno, ale wspólne zainteresowania doprowadziły w 2009 roku do powstania duet o nazwie MiT. Szybko zyskując uznanie klubowej publiczności są od 2011 roku rezydentami Sfinks700. Występowali jako support dużej ilości uznanych nazwisk i można spotkać w wielu miejscach klubowej i festiwalowej Polski.

Ricardo
Związany z kulturą klubową i muzyką House od połowy lat ’90. Promotor, organizator, booker i animator niezliczonej ilości imprez, koncertów, eventów i miejsc (Metro, Siouxie Tower, Chwila Moment, Trafik). Od kilku lat prowadzi agencję Portobello Booking będącej częścią Portobello Group producenta m.in. takich wydarzeń jak Seazone Music & Conference, Big Boat Party czy nowej inicjatywy We Stream Moment.
http://portobellobooking.com

dRWAL | Drwal Drągal
Od 25 lat działający jako DJ, radiowiec (Drewutnia dRWALa Drągala), dziennikarz (Plastik, Kaktus, Laif), propagator imprez i wszelkich aktywności związanych ze sceną klubową i niezależną muzyką elektroniczną. Od dwóch lat związany z Portobello Group współtworząc takie projekty jak Seazone Music & Conference i We Stream Moment ).
https://www.residentadvisor.net/dj/drwal
http://mixcloud.com/djdrwal
http://soundcloud.com/djdrwal
http://www.facebook.com/DrewutniadD/
https://drewutniadd.wordpress.com/

[FONTANNA]

Cranz
Jak sam mówi o sobie jest „oddany pasji – muzyce”. Nie został zainspirowany przez żadną światową postać muzyki elektronicznej, nie posiadał uzdolnień muzycznych w kierunku gry na instrumencie, ani też nie ukończył szkoły muzycznej. Swoją przygodę zaczął w wieku 15 lat, już wtedy stawiając pierwsze kroki w trójmiejskich klubach. W wieku 16 lat został zaproszony do Sfinksa (obecnie Sfinks700) gdzie gra do teraz, sporadycznie organizuje imprezy oraz wernisaże. W 2015 został zaproszony przez DJ Neevalda do jego audycji w RMF MAXXX oraz zagrał na Amsterdam Dance Event. W tym również roku wystąpił na Summer Contrast Festival gdzie zgromadził pokaźną publikę podczas 7 godzinnego otwierającego seta zdobywając uznanie Piotra Bejnara i Akme, którzy w zaczęli mu pomagać w promocji …i nie tylko.
Odwiedził większość czołowych klubów w Polsce i supportował wiele gwiazd takich jak Gregor Trasher, Ansome, Slam, Rebekah, Pig&Dan i wiele innych. Na początku 2017 roku wydał EP oraz remix dla Diana d’Rouze w Luzztro Records a następnie został zaproszony przez tę wytwórnię do Instytutu w Warszawie. Jak sam mówi gra wszystko co mu wpadnie w ucho, więc trudno określić styl ponieważ ulega ciągłym zmianom.
https://www.mixcloud.com/M4rineee/
https://soundcloud.com/caryplarecords/wclr0047-cranz-aspire-original

Tekk
Karierę DJ-ską rozpoczął mając zaledwie 16 lat w 96 roku! Początkowo inspirowały go minimal i Detroit techno lecz w miarę wzbogacania świadomości muzycznej zakochał się w house’owych brzmieniach. Obecnie wrócił do swych korzeni i sympatii do techno, a jego sety można zmieścić także w stylistykach Tech i Deep House. Zaczynał w trójmiejskich klubach (legendarne Souxie Tower i Kaponiera), następnie w klubie Metro, Maroko (Enzym) Mandragora, Sfinks i zaczął grywać w najlepszych imprezowniach Polski (Grota, Piekarnia, Underground, Klatka – Warszawa; Miasto Krakoff, Chill Out Caffe – Kraków; Graffiti,Hollywood Caffe – Lublin; Grawitacja – Olsztyn, Eskulap – Poznań; Blu – Łódź. Przez pewien czas brał udział w tworzeniu audycji house’owej „Muzyka Klubowa” Radia Gdańsk zaś w 2003 wyjechał do USA, gdzie spędził 6 lat będąc m.in. związany z kolektywem dj’sko even’towym Dinamite Kids organizującym undergroundowe imprezy (New Jersey / New York). W USA pod pseudo Tekk’s Best Mood grał w takich klubach jak Pink Elephant czy Doors (NY) oraz The Pool, DeJavu, Chelsea (Atlantic City), a także Le Grand Fromage, którego był przez jakiś czas rezydentem.
https://www.mixcloud.com/bartpalka50/
https://www.mixcloud.com/Karthouse_Clan/

Soda
Związany z ekipą Karthouse Clan, organizator cyklicznych imprez Pure House Denim w Kartuzach. Jako DJ gra od 2000 roku.
https://www.instagram.com/karthouse_clan/Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

We Stream Moment is moving to Sfinks700 Sopot

Stranger (NL) | The Meaning Of Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 22:00

od 20 PLN
We Stream Moment is moving to Sfinks700 Sopot

DJ Deeon: One Night In The Ghetto

Sb, 29 lutego 2020
godz: 22:00

od 30 PLN
We Stream Moment is moving to Sfinks700 Sopot

DVS1 (USA) by Plured x Playground

Sb, 07 marca 2020
godz: 23:00

od 30 PLN
We Stream Moment is moving to Sfinks700 Sopot

BLACK SUN EMPIRE

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 39 PLN