TribaliS TotaliS

Clubbing

Sobota, 10 listopada 2007
godz: 0:00

Sfinks

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Mamy dla Was 5 wejściówek:

Wśród osób, które odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy wejściówki na TribaliS TotaliS w sopockim Sfinksie. W mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę imprezy.

Pytanie konkursowe:
Jak się nazywa polski rezydent TribaliS TotaliS ?

Po dłuższej przerwie w sopockim SFINKSIE odbędzie się TribaliS TotaliS. Kto był na imprezach TT, ten wie, czego można się spodziewać, a kto nie wie, to na www.TribaliS-TotaliS.com znaleźć może zdjęcia z imprez. Tym razem gościem specjalnym będzie Andy Newland – DJ i promotor undergroundowych, ale za to bardzo popularnych, londyńskich imprez Audio Deluxe i Twisted Audio.

Andy Newland po odkryciu muzyki tanecznej w 1989 roku i uczęszczaniu na takie eventy jak Fantazia, Dreamscape i Tribal Gatherings sprawiło że ten człowiek z Bournenmouth stanął za deckami.

Zainspirowany innymi dj-ami zaczął grać na imprezach house’owych, gdzie pracował nad swoim wachlarzem umiejętności. Grał regularnie w takich miejscach jak: Route 44, Cosies, Gardening club, The Rhino i Academy oraz innych miejscówkach południowej Anglii.

Razem z bliskim przyjacielem Rob’em Duffy wynieśli się do Londynu. Zbieg pewnych okoliczności umożliwił, ze Audio Deluxe narodził się w maju 2003 roku. To właśnie tu ustatkował się i grając breaki, deep house oraz progressive potwierdził swoją reputację. Zaczął grac z takimi dj-ami jak Anthony Pappa, James Holden oraz Matthew Dekay.

Grając jako support, rozdając swoje promosy mógł niedługo potem cieszyć się ze swojej drugiej rezydentury – w Filthy. Możliwość grania setów w prime time zapewniła mu większą liczbę fanów i pomogło w utworzeniu Newland Sound. To doprowadziło do zagrania setów na antenie Fire 107,6 FM, niezliczone gościnne sety a w maju 2004 roku Thump Radio użyczyło czasu antenowego na mix z Californian Airwaves, na którym Andy gościł wcześniej.

Ogromna liczba imprez za atlantykiem – Club Sugar, Caseys, Spundae oraz dla Qool Records w San Francisco, Mekka Trek w Meksyku… Na terenach Wysp Brytyjskich gra dosłownie wszędzie – od Bristolu po Manchester i od Middlesborough po Walię.

Od listopada 2006 razem z innymi zapaleńcami utworzył kolektyw Twisted Audio, który zajmuje się organizacją imprez prezentujących undergroundową muzykę w Londynie pod tą samą nazwą. Imprezy odbywają się w topowych klubach, takich jak Turnmills i Ministry of Sound.

Obok niego zagrają jak zwykle rezydenci TribaliS TotaliS, czyli Quantum Mekk i Nigel Marcussen. Na fontannie będzie bardziej minimalno-electro-deepowo za sprawą SB, Slicka, Paula Archie i Kanedy. Muzykę z gości i rezydentów TT znajdziecie na www.TribaliS-TotaliS.com.

Jeżeli chcesz wejść na imprezę za 15 pln bez ulotki do godziny 1 w nocy, wyślij email z imieniem i nazwiskiem na TT małpa qualitymusic.pl.

Do zobaczenia w środku !Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

TribaliS TotaliS Sopot

DJ Deeon: One Night In The Ghetto

Sb, 29 lutego 2020
godz: 22:00

od 30 PLN
TribaliS TotaliS Sopot

DVS1 (USA) by Plured x Playground

Sb, 07 marca 2020
godz: 23:00

od 30 PLN
TribaliS TotaliS Sopot

BLACK SUN EMPIRE

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 39 PLN
TribaliS TotaliS Sopot

IOSound w/ EXTRAWELT LIVE by Temperamental

Sb, 18 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 40 PLN