TEMPERAMENTAL PRESENTS a I0SOUND PARTY WITH EINMUSIK – Einmusika / Katermukke

Elektronika
TEMPERAMENTAL PRESENTS a I0SOUND PARTY WITH EINMUSIK – Einmusika / Katermukke

Sobota, 16 marca 2019
godz: 23:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Temperamental zaprasza na cykliczną I0Sound Party w kultowym Sfinks700 w Sopocie
poplynmy razem i doczekujmy sie Lata jak i Festivali tym razem z EINMUSIK – Einmusika / Katermukke

EINMUSIK czyli Samuel Kindrmann

Bez prostych linii, bez powtarzalnych dźwięków. Tworzony przez Einmusik wszechświat dźwięków jest zbyt rozległy, by móc się w nim zanurzyć i objąć go w ciągu tylko jednej godziny. To wymaga czasu i otwartości na nowe, nieznane doznania.

Urodzony w późnych latach siedemdziesiątych Einmusik dorastał pod wpływem Depeche Mode, Visage i Kraftwerk. Następnie, krok po kroku odkrywał gatunek Drum’n’Bass, a następnie wypełnione emocjami techno. Z „Jittlery Heritage” zaczął tworzyć swój własny styl pełen melodii i otwartych pejzaży dźwiękowych. Doczekał się wielu wydań i remiksów, które były produkowane przez znanych wydawców jak – Einmusika, Katermukke, Diyanamic, Get Physical, Mixmag Germany, Italic Recordings

Wraz z „5 A.M.” wydał album „Pomiędzy światłem i ciemnością”, łączący nastrój podróżowania i koncertowania. Muzyka wyszła z ziemi i skierowała się w stronę wszechświata, tworząc łamiące serce chwile i podnoszące na duchu minuty. Natomiast longplay „I.D.C.” to swego rodzaju deklaracja przeciwko sztywnym instrukcjom i schematom.

Brzmienie zawieszone w czasie i przestrzeni… Momentami wręcz trudne do uchwycenia. Dźwięki bywają surowe, by już chwilę później płynąć sennie. Są wręcz niedoścignione.

Einmusik nie jest tym, który mówi Ci, jaki jest właściwy dźwięk w tej właśnie chwili. Ale jeśli chcesz odkryć przy jego muzyce własne wibracje – z pewnością niespodziewanie do Ciebie dotrą.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.