SPECTRASOUL

Clubbing
Breaks Drum n Bass

Sobota, 23 marca 2013
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Spectra Soul cieszą się wspaniałą reputacją wśród fanów muzyki drum and bass. Są kluczowymi członkami niepowstrzymanego ruchu Shogun Audio należącego do DJ’a Friction’a. Duet Spectra Soul znany jest z wydawania swojej muzyki tylko w najlepszych label’ach na scenie.

Przejmująco głębokie, a jednocześnie na tyle żywe aby wyciągnąć ludzi na parkiet, wspaniałe produkcje spod szyldu Spectra Soul zdecydowanie wyróżniają sie w porównaniu z zalewającą scenę syntetyczną lawiną kawałków, którą niestety tak wielu kojarzy z muzyka drum and bass w dzisiejszych czasach.

Piosenki pokroju „Alibi” wyprodukowane dla Critical, „Melodies” dla Exit, czy „Guardian” dla Metalheadz oraz fenomenalne kolaboracje z Alix Perez w kawałku „Forsaken” oraz dBridge na „Glimpse” zapewnily Spectra Soul miejsce wśród jednych z najbardziej szanowanych i rozchwytywanych artystów drum and bass’owych.

Łącząc brzmienia od ciężkich po łagodne, zarówno w studio jak i na scenie, energetyczne i zróżnicowane sety Spectra Soul wciąż przyciągają tłumy na największe wydarzenia muzyczne na całym świecie. Wraz z nadchodzącym albumem, duet zamierza przekroczyć muzyczne granice,eksplorując napędzane basem gatunki muzyczne jak nigdy dotąd. W charakterystyczny dla siebie sposób Spectra Soul odciska swój ślad na muzyce dnia dzisiejszego.

http://soundcloud.com/spectrasoul
http://www.facebook.com/spectrasoul
http://www.spectrasoulmusic.com/

GALUS aka Pokój Czarnych Płyt

Hip hop, headz, soul, future beatz, eksperimental, jazz – to muzyczny świat Galusa, czyli pochodzącego z Olecka Rafała Gałaszewskiego. Dziś jeden z filarów składu U Know Me Rec, jego muzyka czerpie pełnymi garściami zarówno z hip hopu, jak i muzyki elektronicznej, nie raz uciekając też do brudnych brzmień psychodelicznych. Jego najważniejsze płyty to, oficjalny debiut „Retro Lyrics” wydany w 2009 roku, początkowo własnym sumptem, który później ukazał się za sprawą szanowanej i cenionej wytwórni z Nowego Yorku, Soulspazm Records. Następna ważna pozycja to „100206”. Epka nagrana z Dj Krugiem, która ukazała się na 7 calowym winylu i w wersji cyfrowej pod banderą Soulspazm. Największy rozgłos przyniosły mu jednak dwie płyty opublikowane w 2011 roku. Pierwszy to przegenialny album „FUTURA” wydany przez U Know Me Records. Reinkarnacja geniuszu Sun Ra na nowoczesnym hip hopowym bicie. Przez wielu dziennikarzy został uznany za jedno z najważniejszych wydawnictw na rynku Polskim w 2011 roku i pojawiał się w wielu zestawieniach najciekawszych płyt. Kolejna pozycja to solowy materiał Hadesa z Hifi Bandy, którą w całości wyprodukował Galus. Przesiąknięta zadymionym i magicznym klimatem płyta pt: „Nowe Dobro To Zło”zbierała świetne recenzje i wśród wielu dziennikarzy uznawana była za jedną z najlepiej wyprodukowanych płyt w 2011 roku. Jest też autorem wielu epickich miksów. Najbardziej znany to Footprints #16: Diggin Europe: The Mission 60′-80′ nagrany w 2010 roku, w którym z 68 fragmentów stworzył piękny kolaż przedstawiający tożsamość muzyki europejskiej tworzonej w Europie w latach 1960 – 1980.

http://www.facebook.com/GalusFutura
http://www.soundcloud.com/retrolyrics

BILETY:

Przedsprzedaż – 15 PLN

Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro.
Sprzedaż internetowa :
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1032927-spectrasoul.html

W dniu imprezy – 20 PLN do 00:00 po 00:00 – 25 PLN

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Sopot

SPECTRASOUL Sopot

Stranger (NL) | The Meaning Of Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 22:00

od 20 PLN
SPECTRASOUL Sopot

DJ Deeon: One Night In The Ghetto

Sb, 29 lutego 2020
godz: 22:00

od 30 PLN
SPECTRASOUL Sopot

DVS1 (USA) by Plured x Playground

Sb, 07 marca 2020
godz: 23:00

od 30 PLN
SPECTRASOUL Sopot

BLACK SUN EMPIRE

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 39 PLN