ROBAG WRUHME – BEFORE TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE 2017

Clubbing
House Techno

Sobota, 13 maja 2017
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kolejna odsłona cyklu wydarzeń Before Tauron Nowa Muzyka Katowice, które umilą oczekiwanie na 12. edycję festiwalu. Zanim w drugi weekend lipca popłynie dźwięk z 8 festiwalowych scen, zapraszamy Was na imprezę w jednym z naszych ulubionych klubów i z jednym z naszych ulubionych didżejów.

Robag Wruhme to postać, której fanom festiwalu szerzej przedstawiać nie trzeba, a jego niekończący się występ na zakończenie 10. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice wspominamy do dziś. Utytułowanego gościa wesprą dobrze znani bywalcom Sfinksa Vacos, Radek Cyman i Ricardo oraz c.h.district, który zaprezentuje autorski liveact.

ROBAG WRUHME
Niemiecki dj i producent to weteran sceny klubowej, którą współtworzy od końca lat 80. Kiedyś w duecie Wighnomy Bros., obecnie koncentruje się na działalności solowej, nieustannie grając sety, produkując nowe utwory i remiksy.
https://www.facebook.com/robagwruhme/
https://soundcloud.com/robag_fm

VACOS
DJ i organizator imprez. Działa na polskiej scenie klubowej od 2004 roku. Związany z wieloma klubami i dziesiątkami projektów imprez. Od 2011 roku zarządza klubem Sfinks700. Prywatnie niepoprawny romantyk, miłośnik barokowej poezji i zagorzały kolekcjoner indyjskiej porcelany.
https://www.facebook.com/vacospl
https://soundcloud.com/sfinks700/vacos-live-audioriver-2016

RADEK CYMAN
Radek prowadzi na co dzień znany w światku geszeft płytowy Cyman Records, a w weekendy gra ostro wyselekcjonowane winylowe cymesy w trójmiejskich i nie tylko trójmiejskich przybytkach życia nocnego. Łączy nienaganną technikę z nietuzinkowymi inspiracjami, a jego sety nie pozostawiają obojętnym nawet najbardziej opornych.

https://www.facebook.com/radekcyman
https://soundcloud.com/sfinks700/sfinks-podcast-16-radekk

c.h.district
Istniejący od 1998 roku projekt Mirosława Matyasika, łączący industrialne brzmienia ze współczesnymi produkcjami spod znaku inteligentnej elektroniki.
c.h. district ma na swoim koncie kilka pełnowymiarowych albumów wydanych nakładem francuskiego M-Tronic, amerykankiego Tympanik Audio czy polskiego Requiem Records, a także także udział w wielu kompilacjach i remiksach.
https://www.facebook.com/chdistrict-176181450162/
https://soundcloud.com/c-h-district

RICARDO

DJ, właściciel agencji Portobello Group. Organizator Seazone Music & Conference, pomysłodawca setek imprez, min. Big Boat Party.Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

ROBAG WRUHME – BEFORE TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE 2017 Sopot

Vibe & Phunk’ill | EGO 25.01

Sb, 25 stycznia 2020
godz: 21:00

ROBAG WRUHME – BEFORE TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE 2017 Sopot

UMEK @ SFINKS700

Sb, 01 lutego 2020
godz: 22:00

od 60 PLN
ROBAG WRUHME – BEFORE TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE 2017 Sopot

Hospitality – Sopot

Pt, 07 lutego 2020
godz: 23:00

od 65 PLN