Progreacja: Andy Newland (Bedrock/ UK)

Clubbing

Sobota, 22 maja 2010
godz: 22:00

Sfinks

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po długim okresie przerwy w sopockim Sfinksie znowu zawita Progreacja – impreza ciesząca się dużą popularnością wśród zwolenników progresywnych brzmień.

Na main będzie jak zwykle progresywnie  🙂  Gościem specjalnym będzie Andy Newland – brytyjski dj i producent Baroque, rezydent imprez Bedrock i promotor Twisted Audio. Występował praktycznie we wszystkich największych ośrodkach kultury klubowej na świecie,  na wielu znanych imprezach jako gwiazda i jako support znakomitych djs. Obok niego na scenie main zagra Quarrel – trójmiejski, bardzo skromny producent, który na swoim koncie ma około nieskormną liczbę około 50 bardzo dobrych produkcji. Jego utwory można zakwalifikować w większości do odmian tanecznej muzyki elektronicznej z gatunków progressive house, tech house, do ostatnio wydanej nakładem Deep Class Records. Imprezę rozpocznie Sophisty grający odmiany bardziej pompująco-energetyczne. Wspierać ich wszystkich będzie Quantum Mekk, założyciel i promotor legendarnych imprez TribaliS TotaliS, znany z różnorodnych setów od breaks do cięższego progressive house, prawie techno.

Na fontannie będziecie mogli usłyszeć muzykę breaks. Od bardziej progresywnych, przez nu skool do funky. Imprezę na fontannie jak zwykle zamknie niezniszczalny SB.

 Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

Progreacja: Andy Newland (Bedrock/ UK) Sopot

Muzeum Osobliwości vol. 7

Sb, 19 października 2019
godz: 21:00

Progreacja: Andy Newland (Bedrock/ UK) Sopot
od od 15 PLN
Progreacja: Andy Newland (Bedrock/ UK) Sopot

London Elektricity / 5h set /Album Launch Party

Pt, 08 listopada 2019
godz: 23:00

od 45 PLN
Progreacja: Andy Newland (Bedrock/ UK) Sopot

Lost Sound: Spektre + OC & VERDE

Sb, 09 listopada 2019
godz: 22:00

od 20 PLN