IOSound w/ BIESMANS by Temperamental

Koncerty
IOSound w/ BIESMANS by Temperamental

Sobota, 03 grudnia 2022
godz: 23:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

start – 23:00

Czasami wystarczy jedna rzecz, która pozwoli odnaleźć sens życia i określić kierunek dalszego rozwoju. Dla Biesmansa dorastającego na belgijskiej wsi w latach 90tych był to pierwszy syntezator, który wpadł mu w ręce już w wieku 8 lat. Mały, kolorowy, ale własny, spowodował że ten bez reszty wpadł w wir muzyki.

Okres dorastania w regionie Flandrii obfitującym w dyskoteki i kluby taneczne, które wywarły na nim wielkie wrażenie, ostatecznie rozpalił miłość do muzyki elektronicznej i skłonił nastolatka do związania z nią swojej zawodowej drogi.

Po ukończeniu studiów muzycznych w 2013 roku przeprowadził się do Berlina gdzie rozpoczął pracę jako dźwiękowiec w słynnym Watergate, wpadł w wir muzyki house i techno, a obsesja na punkcie syntezatorów osiągnęła apogeum. To na nie wydawał każde zaoszczędzone pieniądze, przy okazji mozolnie szlifując swój studyjny warsztat. Kwestią czasu stał się debiut za deckami, a gdy już nastąpił cała reszta potoczyła się sama – obecnie jest jedną z najgorętszych nowych twarzy na europejskiej scenie.

Jego produkcje goszczą regularnie w playlistach największych sław, a o imponującej energii i umiejętnościach za konsolą będziecie mogli przekonać się już 3 grudnia w sopockim Sfinksie, gdzie Biesmans po raz pierwszy w historii wystąpi przed trójmiejską publicznością.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


IOSound w/ BIESMANS by Temperamental | 3 grudnia 2022 Sobota, Sfinks700

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

IOSound w/ BIESMANS by Temperamental Sopot

MATYS LIVE / SUPPORT: PHIL NOVY

Sb, 04 lutego 2023
godz: 21:00

IOSound w/ BIESMANS by Temperamental Sopot

SO HARD TRAP LOVERS | Sopot 11.02

Sb, 11 lutego 2023
godz: 22:00

IOSound w/ BIESMANS by Temperamental Sopot

Te33no Acid Valentines

Pt, 17 lutego 2023
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →