Fort Romeau / art | werk party vol. 2

Clubbing
House Techno

Sobota, 13 października 2018
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na drugą edycję imprezy wytwórni art / werk records! Tym razem w legendarnym klubie Sfinks700 w Sopocie, 13-go października. Na naszych imprezach promujemy nie tylko dobrą muzykę, ale i również dobrą atmosferę – akceptacja, tolerancja i otwartość to słowa kluczowe naszych imprez.

Druga edycja promować będzie nową EP-kę “ VONDA7 – Pure Intentions”, która wyszła nakładem art | werk records na początku września. VONDA7, aka Sylwia Kubicka, pochodzi z Poznania, lecz na co dzień mieszka w Berlinie. Swoja muzykę wydaje w takich wytwórniach jak Last Night on Earth czy Kneaded Pains, jednak to właśnie autorski art | werk records to najbardziej ciekawa odsłona muzycznej strony Sylwii. Wytwórnia tak jak i imprezy łączyć będą muzyką instrumentalną z klubową.

Na drugiej edycji do składu dołączy Fort Romeau, wyjątkowy muzyk i DJ, który swoje produkcje wydał na takich labelach jak Ghostly International, Running Back, Live at Robert Johnson, Rush Hour czy na własnym labelu Cin Cin. Zanim rozpoczął karierę solową, był jednym z muzyków koncertującym z electro popowym projektem La Roux.

Swoim live-actem uraczą nas również Vacos Malcolm, którzy urzekli wszystkich podczas tegorocznego występu na Audioriver Festival.

Całości dopełnią: Tom Glass, Majakov, Ian Certain i Tomcat.Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

Fort Romeau / art | werk party vol. 2 Sopot

Muzeum Osobliwości vol. 7

Sb, 19 października 2019
godz: 21:00

Fort Romeau / art | werk party vol. 2 Sopot
od od 15 PLN
Fort Romeau / art | werk party vol. 2 Sopot

London Elektricity / 5h set /Album Launch Party

Pt, 08 listopada 2019
godz: 23:00

od 45 PLN
Fort Romeau / art | werk party vol. 2 Sopot

Lost Sound: Spektre + OC & VERDE

Sb, 09 listopada 2019
godz: 22:00

od 20 PLN