WaluśKraksaKryzys – Rzeszów – Pod Palmą

Koncerty
WaluśKraksaKryzys – Rzeszów – Pod Palmą

Niedziela, 28 listopada 2021
godz: 19:00

Pod Palmą

Cicha 4a, Rzeszów

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

WaluśKraksaKryzys to jeden z najgłośniejszych ostatnio debiutów na rockowej scenie. „Nadzieja gitarowego grania”, brutalnie szczery i paraliżująco celny wciąż odcina się od etykietek w stylu „głos pokolenia” i upiera się, że jego muzyka to tylko „poezja śpiewana na petardzie”, ale prawdziwymi petardami są też jego koncerty. Warto sprawdzić, jak to się dzieje, że piątka kolesi uzbrojonych jedynie w gitary, bębny i gardła sieje takie spustoszenie pod sceną?

Jesienna trasa WKK to pierwsza okazja by przekonać się, że to nie przypadek, że WaluśKraksaKryzys został laureatem jarocińskich Rytmów Młodych, czemu niektórzy dziennikarze po pierwszych koncertach twierdzili, że „tak rodzi się gwiazda” albo dlaczego jury Eliminacji do Pol’and’Rock Festiwal było jednomyślne i zaprosiło zespół na Dużą Scenę… i jak to się stało, że lato 2021 roku WKK zamknęli fenomenalnym koncertem na Finale Męskiego Grania w Żywcu?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Waluś to świetny gitarzysta (zaczynał od technicznego metalu) i świadomy swoich ograniczeń wokalista. Nieudający nikogo, szczery, otwarty i prostolinijny szybko „kupuje” sobie publiczność. Towarzyszą mu na scenie znacznie bardziej doświadczeni muzycy (często wiodący w klasach swoich instrumentów muzycy młodego pokolenia) wsparci jeszcze bardziej doświadczonym realizatorem dźwięku. Dlatego to tak żre.

Będzie pełnowymiarowy koncert, będą zaskakujące aranże, będzie merch, będą emocje. Wszystko będzie.



Sprawdź inne wydarzenia @ Rzeszów

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →