HOUSE SELEKCJA with Yeti Group

Clubbing
Deep house House Progressive House Tech House

Środa, 11 grudnia 2013
godz: 21:00

Mefisto

Rynek 16, Rzeszów

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

11 grudnia w Mefisto Pub odbędzie się kolejna House Selekcja. Tym razem odwiedzą nas Tommy-S oraz White Moon Andres z kolektywu Yeti Group, organizatorzy imprez undergroundowych pt. YETI. Tej nocy zagoszczą u nas również znani : Cream oraz Peter Ash. Wspierać ich będą jak zwykle rezydenci środowych imprez Ka.Sa. i RupeQ.
Zapraszamy!

DJ’s
Cream
TOMMY-S
White Moon Andres
Peter Ash
RupeQ
Ka.Sa.

Tommy-S
Bio:
Szpojnarowicz Tomasz aka. Tommy-S . Członek Kolektywu DJ-skiego Yeti Group Promującego i organizującego regularnie imprezy z muzyką Elektroniczną. Za Deckami już od ponad 18 Lat , W ciągu których współpracował z wieloma klubami w rejonie i nie tylko. Prywatnie Maniak sprzętu dj-skiego , wszelkich nowinek technicznych & wszystkiego co związane z muzyką. Styl Muzyczny jaki prezentuje to Mixologia gatunków takich jak : House , Tech house , Techno , Progressive oraz Breaks Zaczynając od lekkich płynących rytmów , kończąc na Pompujących i bardzo energetycznych Brzmieniach.

Tommy-S Links:
Facebook: http://www.facebook.com/djtommy.smusic
Mixcloud: http://www.mixcloud.com/tommy-s
Soundcloud: http://soundcloud.com/tommy-s-3
Yeti Group fanpage: http://www.facebook.com/YetiGroup

White Moon Andres
Bio:
WHITE MOON ANDRES czyli Krzysztof Andres , DJ undergroundowy ,twórca i organizator cyklu imprez YETI oraz założyciel kolektywu Yeti Group.Pasjonat muzyczny ,live performer oraz bywalec wielu eventów. Jego sety wyróżniają się specyficznym klimatem i etnicznymi motywami wielu kultur.

White Moon Andres Links:
Muno: http://www.muno.pl/dj-art/white-moon
Soundcloud: http://soundcloud.com/white-moon-1

Peter Ash
Bio:
Jako DJ, oczywistą rzeczą jest to że interesuję się muzyką nie od dziś nie od wczoraj lecz odkąd pamięta, mimo krótkiego okresu czasu istnienia na scenie klubowej może się już pochwalić występami na jednej scenie z takimi znanymi twarzami jak Cream, Nexy, Angelo Mike, DEAS, Kuba Sojka, i innymi znakomitymi DJ’ami producentami, zagłębiając się w ten sposób w arkana techniki Dj’skiej, w swoich setach pokazuję ciekawsze brzmienia muzyki Progressive, House, Tech-House oraz Deep House’u

Peter Ash Links:
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Peter-Ash/358600177557625
Mixcloud: http://www.mixcloud.com/peter_ash_dj/

Cream
Bio: Cream czyli Krzysiek urodził się w Krakowie, a aktualnie mieszka w Jarosławiu. Muzyczną fascynację zaszczepił w nim jego ojciec, który od najmłodszych lat wpajał mu muzykę The Beatels. Kolejne lata dzieciństwa przyniosły zainteresowanie muzyką new romantic (Thomson Twins, Duran Duran) oraz electropop (Depeche Mode, OMD). Wiek dorastania Krzyśka to czas, w którym odkrywał muzykę elektroniczną (Kitaro, Kraftwerk, Jean Michel Jarre), która w dużym stopniu ukształtowała go muzycznie. W 1984 roku, gdy na parkietach królowała muzyka eurodisco oraz italodisco zagrał na swojej pierwszej imprezie. Sześć lat później został rezydentem pierwszego klubu nocnego w Jarosławiu – Marashino. Było to miejsce, w którym Cream doskonale się realizował oraz nabierał muzycznego doświadczenia. W połowie lat 90-tych ubiegłego stulecia nadeszła fascynacja muzyką transową oraz house, która kilka lat później zdominowała kluby muzyczne. W 1996 roku Krzysiek na stałe związał się z Jarosławskim klubem Reno, który w tamtych czasach był swoistą kolebką muzyki house w regionie. Podczas swojej niespełna 10 letniej rezydentury w Reno zorganizował wiele tematycznych imprez, na które zapraszał czołówkę polskich didżejów. W trakcie 20 lat spędzonych w Jarosławiu Cream grał niemalże we wszystkich jarosławskich klubach, pracował także jako realizator dźwięku, poszerzając tym samym swoją wiedzę z zakresu reżyserii dźwięku. Od 2004 roku grywał w wielu Rzeszowskich klubach (m.in. Akademia, Kwadrat, Pod Palmą), a na stałe zadomowił się w klubie Chilli, w którym przez 4 lata wspólnie z Nexym realizował cykl imprez z muzyką alternatywną – Night Session-„Pikantne Środy”. Ten czas to ponad 200 imprez, w tym kilkadziesiąt imprez z gośćmi specjalnymi, a także oficjalne rozgrzewki przed festiwalami i New Faces czyli konkurs dla młodych talentów sztuki didżejskiej. Od 2009 roku członek agencji „Sentence” Angelo Mike’a. Ciężko sklasyfikować styl muzyczny Krzyśka. Aktualnie oscyluje on wokół brzmień z pogranicza house, progressive, tech-house, minimal oraz techno. W wolnych chwilach lubi relaksować się słuchając dobrego chill outu, muzyki klasycznej (Bach, Strauss, Beethoven) oraz jazzu z Chrisem Bottim na czele. Cream miał swoje gościnne audycje w tak cenionych rozgłosniach jak: Insomnia fm, Ussesions radio, TM Radio, Pure Fm a od 2010 roku ma swoje audycje w houseradio.pl. Od 2013 roku jego autorskie audycje ‚TERMINAL”emitowane są w jednej z najlepszych rozgłośni na świecie prezentujących muzykę elektroniczną -amerykańskiej Proton Radio. Po ponad ćwierć wieku spędzonym w roli didżeja Cream śmiało może powiedzieć, ze muzyka jest jego życiową pasją, której oddaje się bez końca.
Zagrał u boku : Westbam (DE), Brian Sanhaji (DE), Hardy Hard (DE), Lady Wax (RU), Oliver Klein (DE), Jacek Sienkiewicz (PL), Karol XVII & MB Valence (PL), SLG (PL), Angelo Mike (PL), Kuba Sojka (PL), Cherry aka BreakNtune (PL), Schimek (SK).
Goscił w takich klubach: M25 (Warszawa), Inqbator (Katowice), Mega Club (Katowice), Cień (Kraków), Fashion (Kraków), Heya (Szczecin), Obsesja (Lublin), Retro (Częstochowa), ADHD (Nowy Targ), Gramofon (Biała Podlaska), Armagedon (Krosno), Piwnica Pod Ślepowronem (Nowy Sącz), Akademia (Rzeszów), Chilli Music Club (Rzeszów), Andromeda (Rzeszów), Grand Club (Rzeszów), Pod Palmą (Rzeszów), Alchemia (Rzeszów), Metro Stacja Caffe / Estrada Caffe (Rzeszów), Kwadrat (Rzeszów), Forteca (Przemyśl), Tequila (Jarosław), Studio 21 (Jarosław), Reno (Jarosław), Marashino (Jarosław) Nafta (Krosno) Scena (Sopot). Sfinks700 (Sopot)
Grał na takich imprezach: Dance With Me 2011, Labyrinth of Sound 2011, Bass Planet 2012, Independents Festival 2013

Cream Links:
Website: www.djcream.pl
Sentence Agency: www.sentence.pl
Houseradio: www.houseradio.pl
Facebook: www.facebook.com/djcreammusic
Myspace: www.myspace.com/djcreammusic
Twitter: www.twitter.com/djcreammusic
Soundcloud: www.soundcloud.com/creamdj
Beatport DJ’s: http://dj.beatport.com/cream
Resident Advisor: www.residentadvisor.net/dj/creamdj

RupeQ
Bio: RupeQ od dawna interesuje się muzyką elektroniczną. Poprzez różne gatunki, coraz bardziej zagłębiając się w muzycznym undergroundzie, zakotwiczył ostatecznie przy muzyce House. Winylowy maniak, chociaż nie neguje nowoczesnych rozwiązań technologicznych w świecie muzycznym. Obecnie jest rezydentem środowych imprez pt. „House Selekcja” w Rzeszowskim klubie Mefisto.

RupeQ Links:
Facebook: https://www.facebook.com/rupeqdj
Soundcloud: http://soundcloud.com/rupeq
Mixcloud: http://www.mixcloud.com/RupeQ/
Beatport DJ’s: http://dj.beatport.com/rupeq
Twitter: http://twitter.com/RupeQ
Muno: http://www.muno.pl/dj-art/rupeq/
Youtube: http://www.youtube.com/user/rupeqdj
Mixlr: http://mixlr.com/rupeq-dj/

Ka.Sa.
Bio: Ka.Sa. a tak naprawde Kamil Sałega po uszy zakochany housowej muzie. Wyczucie smaku oraz pasja do muzyki są bez wątpienia jego wizytówką. W setach Kamila usłyszymy klimatyczne i wyselekcjonowane brzmienia muzyki House, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Preferuje odmiany takie jak: deep, nu-disco, funky, Soulful. O paru lat promuje dobra muze poprzez autorskie audycje w radioparty.pl (First Class Music) i radioeter.fm (Housession). Obecnie również rezydent środowych imprez pt. „House Selekcja” w Rzeszowskim klubie Mefisto.

Ka.Sa. Links:
Facebook: http://www.facebook.com/kasaradio
Soundcloud: http://soundcloud.com/ka-sa
Mixcloud: http://www.mixcloud.com/kasa
Beatport DJ’s: http://dj.beatport.com/kasa

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Rzeszów

HOUSE SELEKCJA with Yeti Group Rzeszów

Bass Astral x Igo / 31.10 / Łódź

Cz, 31 października 2019
godz: 19:30

od 99 PLN
HOUSE SELEKCJA with Yeti Group Rzeszów

Sonbird / Rzeszów / 14.11.2019

Cz, 14 listopada 2019
godz: 19:00