Bassmusic Open Air 2020

Clubbing
Bassmusic Open Air 2020

Sobota, 22 sierpnia 2020
godz: 20:00

Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Grzybówka"

Podgórna 50, Rybnik

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Od dawna zadajecie nam pytania: „co z tegoroczną imprezą na Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny „Grzybówka”?” Jeszcze tydzień temu nie mieliśmy jednoznacznej odpowiedzi od zarządcy terenu, czy będzie zgoda na naszą imprezę, która odbywała się tam od 2013 roku. Jedno jest pewne – czekamy na ten moment zawsze przez cały rok, by móc spotkać się w tej scenerii z Wami i naszymi artystami, których skrzętnie selekcjonujemy specjalnie na to wydarzenie, po to by zaprosić tych najbardziej ciekawych, tych z którymi gra nam się najlepiej i którym najbardziej chcemy pokazać to miejsce i energię, którą będą mogli od Was poczuć, kiedy zaserwują Wam muzykę z pełnej mocy naszego soundsystemu.

W zeszły poniadziałek o godzinie 7 rano, siedziałem sobie z moimi przyjaciółmi na Beats for Love: Fabric Party & Afterparty kiedy zadzwonił telefon i pewna miła Pani poinformowała mnie, że mimo wszelkich przeciwności losu – Bassmusic Open Air 2020 na Grzybówce w tym roku odbędzie się!!! 😀

Chyba nie miałem w tym roku lepszego poniedziałku!

Od razu złapałem za telefon i zacząłem załatwiać wszystko, co potrzebne.
Dwa dni później podpisałem umowę dzierżawy i teraz stało się to już faktem – noc z soboty na niedzielę 22.08.2020 należy do nas!!

Akcja rozpocznie się o 20:00, a zakończy o 5:00 rano.

Line up:

Holotrope [ Hoofbeats Music / CZ ]
JOSHU4 [ Hoofbeats Music / CZ ]
Fantek & Pex [ Beats For Love / TRIFECTA / CZ ]
DJ Beaty [ III TRIDENT.sk / CZ ]
Shandrill [ Neurodydaktyka / KRK ]
MR FLOPPY [ Futudrama / 175 BPM – Drum and Bass / KRK ]
Sick [ BASSLINE / 175 BPM – Drum and Bass / Wwa ]
Hash [ Killasound kru / Sub-Club / R-k ]
Protest [ Killasound kru / Sub-Club / R-k ]
Young B. [ Killasound kru / Sub-Club / R-k ]
HudsoN [ zaparz.pl / Skoczów ]

Wstęp: 30

Na miejscu: Bar, Grill, możliwość dezynfekcji rąk.

Ilość osób będzie ograniczona względem aktualnych obostrzeń, jakie wprowadzą władze. Teraz na imprezach plenerowych, może przebywać 150 osób, ale po 17.07.2020, to obostrzenie ma zostać zniesione i pewnie będziemy mogli spotkać się w większym gronie.
Zachęcamy jednak do zachowania szczególniej ostrożności, oraz dystansu podczas trwania imprezy.

Mamy nadzieję, że nowe obostrzenia nie zostaną wprowadzone do czasu naszej imprezy, oraz że pogoda dopisze jak w zeszłym roku i wszyscy przeżyjemy znowu piękne chwile, które wspominać będziemy długo!

Prosimy o udostępnianie wydarzenia na swoich tablicach i stronach, żeby informacja o naszej imprezie dotarła do wszystkich , którzy się tym interesują.

Prosimy także, abyście dołączali do wydarzenia poprzez kliknięcie przycisku „Wezmę udział” jeśli macie zamiar naprawdę pojawić się w Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny „Grzybówka” 22.08.2020.
Chodzi o to, żebyśmy mieli tutaj jasny obraz sytuacji frekwencji na naszej imprezie. Jest to obecnie bardzo ważne, aby móc odpowiednio się przygotować, lub wprowadzić ewentualne zmiany.

Pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie i życzymy udanych wakacji i urlopów.

Czekamy na Was z niecierpliwością!

Protest / Killasound kru