Obudzić Sypialnię #6: Pagan Rave

Clubbing
Breaks Dubstep Electro Techno

Sobota, 04 lipca 2015
godz: 21:00

Młotkownia

ul. Dworcowa 7, Ruda Śląska

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kolejne wielkie elektroniczne święto naszej rodziny. Transcendentalna msza dla pogańskiej społeczności związanej z Czarną Bohemą.

TECHNO / PSYCHEDELIC / DUB / DUBSTEP / D’N’B / RAVE

Wyobraźcie sobie imprezę, na której całą noc i dzień grają muzykę elektroniczną na dwóch scenach. Gdzie ludzie są uśmiechnięci i rozsiewają wokół siebie pozytyw zarażając tym otoczenie. Gdzie każdy może być sobą bez obaw, że zostanie przekreślony. Gdzie jedyną zasadą jest „nie szkodź drugiemu”. Wyobraźcie sobie, że to wydarzenie nie kończy się po sześciu godzinach, a trwa w nieskończoność. Wyobraźcie sobie elektroniczne plemię.

Wyobraźcie sobie klub, w którym możecie się rozłożyć z własną karimatą i śpiworem, gdy tylko poczujecie zmęczenie bez obaw o nocleg. Wyobraźcie sobie, że gdy wstaniecie po krótkim odpoczynku wciąż będziecie mieć wokół siebie wspaniałych ludzi oraz grającą muzykę – mimo, że to już 11 przed południem… Wyobraźcie sobie powietrze pachnące miłością i pokojem. Wyobraźcie sobie pogański rave.

To jak? Materializujemy?

Zarezerwujcie sobie w kalendarzu 4-5 lipca moi elektroniczni hipisi, a my znajdziemy miejsce, w którym możemy się bezpiecznie zaszyć na dwa dni. Autosopowicze, podróżni rejwerzy, lokalni skakacze i przyjaciele całej naszej idei… WPADAJCIE ODERWAĆ SIĘ OD SZAREJ RZECZYWISTOŚCI!

Chodźmy razem na poszukiwanie surrealistycznego piękna.

///siemaWudec

Miejsce, lineup oraz więcej info wkrótce…
.
.
.
Obudzić Sypialnię:
To nie tylko kolejna impreza. Ten cykl to manifest promujący niezależność, oryginalność, świadomość, szacunek i otwartość wobec innych, akceptację oraz uniwersalną miłość. Manifest nawołujący do rozwoju swojego wnętrza oraz łączenia się w sieć, tworzenia mikrospołeczności będącej kontrastem dla obecnej kultury masowej. Narzędzie do zbudowania Małej Utopii, instrument do modulowania rzeczywistości. Elektroniczne święto i transcendentalna msza łącząca wiele gatunków i styli muzycznych, często bardzo od siebie odległych.

Przekroczcie próg kosmicznych drzwi, poznajcie nowy wymiar, dołączcie do nas. Sięgnijcie po miłość, odrzućcie świat smutnych ludzi, nie marnujcie młodości przez tych, którzy ją stracili.