ResoNation Festival 2024

Festiwale
ResoNation Festival 2024

Piątek, 05 lipca 2024
godz: 18:00

W sam las

Barnówko 13, Różan

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZANURZ SIĘ W ŚWIECIE )) RESONATION (( FESTIVAL, GDZIE WOLNOŚĆ, SZTUKA I KULTURA ŁĄCZĄ SIĘ W PRAWDZIWIE SENNE DOŚWIADCZENIE. ZATRAĆ SIĘ W ŚWIECIE TĘTNIĄCEJ ŻYCIEM MUZYKI, INSPIRUJĄCEJ SZTUKI I EKSCYTUJĄCYCH ODKRYĆ. CIESZ SIĘ KALEJDOSKOPEM DŹWIĘKÓW, OD ELEKTRONICZNYCH BITÓW PO MELANCHOLIJNE GITARY I WCIĄGAJĄCE KRAJOBRAZY DŹWIĘKOWE, STWORZONE, ABY DOTKNĄĆ DUSZY I ZAINSPIROWAĆ ZMYSŁY.

ALE )) RESONATION (( TO COŚ WIĘCEJ NIŻ MUZYKA – TO KOLOROWA OAZA INSPIRACJI, W KTÓREJ MOŻNA ODKRYĆ NOWE FORMY SZTUKI, WZIĄĆ UDZIAŁ W INTERAKTYWNYCH WARSZTATACH I UWOLNIĆ WŁASNĄ KREATYWNOŚĆ. TO OTWARTE I TOLERANCYJNE MIEJSCE, W KTÓRYM KAŻDY JEST MILE WIDZIANY I KTÓRE OFERUJE PRZESTRZEŃ DO SWOBODNEGO ROZWIJANIA MAGII WSPÓLNOTY ORAZ NAJRÓŻNIEJSZYCH KOLORÓW I ASPEKTÓW ŻYCIA.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

NA DWÓCH SCENACH ZAGRAJĄ:

PIĄTEK: ANDRÉ GALLUZZI

SOBOTA: STEVE BUG

ORAZ:

ALEX WALIGÓRA, BENNY SONHAR, BLACKBEARD, C.L.R, CHANNEL, DEES, DISKOLEPTIKK, EL HUZAR, EQ, HANNAH, HUBERT SŁOTA, JAVA, JDJ, LA’TOO, LUC DEEP, MARCH, MINASHI, MOTION PEOPLE, S KATZ (LIVE), SOUND SAILORS, ROBERT BLASZCZYK, TANZLIFE, ZIEWOL.

‘W SAM LAS’ ZAPEWNIA SZEROKI WYBÓR OPCJI ZAKWATEROWANIA, ABYŚCIE MOGLI W PEŁNI CIESZYĆ SIĘ FESTIWALEM. DLA TYCH, KTÓRZY CENIĄ SOBIE PRYWATNOŚĆ I WYGODĘ, OFERUJĄ POKOJE ORAZ APARTAMENTY.

DLA MIŁOŚNIKÓW KEMPINGU I PODRÓŻY KAMPEREM, DOSTĘPNE SĄ POLE NAMIOTOWE ORAZ MIEJSCA DLA KAMPERÓW.

PAMIĘTAJ, ŻE ILOŚĆ MIEJSC JEST LIMITOWANA, DLATEGO ZALECAMY DOKONANIE REZERWACJI JUŻ TERAZ, ABY ZAPEWNIĆ SOBIE WYGODNE I KOMFORTOWE ZAKWATEROWANIE PODCZAS FESTIWALU.

REZERWACJE: [email protected] LUB POD NUMEREM +48 662 244 243.

KUCHNIA ‘W SAM LAS’, CZYNNA DO PÓŹNYCH GODZIN, OFEROWAĆ BĘDZIE PROSTE DANIA REGIONALNE, GOTOWANE Z DOSKONAŁEJ JAKOŚCI SUROWCÓW. W KARCIE NIE ZABRAKNIE RYB ORAZ DAŃ WEGAŃSKICH. PRODUKTY OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW W POŁĄCZENIU Z KULINARNĄ PASJĄ ZADOWOLĄ NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCE PODNIEBIENIA.

DZIECI DO LAT 14 (WYŁĄCZNIE POD OPIEKĄ I NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ RODZICÓW) – WSTĘP WOLNY

Steve Bug –

on.soundcloud.com/gkkcU

André Galluzzi –

on.soundcloud.com/Kpdm6

Wiek – bez ograniczeń, nieletni wyłącznie pod opieką rodziców


ResoNation Festival 2024 | 5 lipca 2024 Piątek, W sam las

Biletomat.pl
100 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →