Summer Contrast festival 2015

Clubbing
House Techno

Piątek, 07 sierpnia 2015
godz: 12:00

Rogalinko

Rogalinko, Rogalinko

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

music – nature – freedom – art – people – voices
Summer Contrast to niezależny festiwal poświęcony przede wszystkim muzyce elektronicznej, który odbywa się na prywatnym ranczu w miejscowości Rogalinko. Impreza organizowana jest bez pomocy sponsorów, a finansowana ze sprzedaży biletów. W tym roku festiwal odbędzie się po raz czwarty.
Black Art Project tworzy pole możliwości interakcji pozytywnych ludzi z muzyką, połączoną ze sztuką i innymi rodzajami rozrywki plenerowej.Prócz tego, BAP ma zamiar użyć SUMMER CONTRAST do promowania wolności osobistej oraz otwartości umysłu bez kontr pozytywów.
To bedą trzy dni pełne rozrywek, pozytywnej energii i chillu. Scenę zapełnią znani pionierzy techno – międzynarodowych i lokalnych artystów, co gwarantuje idealny mix doznań muzycznych.
Ogólne zasady organizatora:
18+, lub wraz z opiekunem
Każdy jest odpowiedzialny za wprowadzonych gości
Zakaz nielegalnych zachowań
Nie bierzemy odpowiedzialności za twoje mienie, zdrowie ani życie
Na miejscu imprezy nie ma oficjalnej pomocy medycznej
Możesz skorzystać z parkingu leśnego oraz pola namiotowego.
Informacje o noclegu:
Organizator zaprasza do pozostania na całe 72h i skorzystania z campingu. Ulokowany niedaleko rzeki, ma prosty sanitariat oraz grilowisko. Camping znajduje się blisko scen, jednak w odpowiedniej odległosci która pozwala na odpoczynek po całonocnych imprezach.
Pobyt na campingu jest darmowy, jednak nalezy stosować się do regulaminu, który będzie wywieszony na terenie imprezy.
Podstawowe sanitariaty i plenerowa gastronomia znajdują się na terenie festiwalu
SUMMER CONTRAST nie jest biznesem, wszystkie wydane podczas festiwalu pieniądze będą przeznaczone tylko i wyłącznie na pokrycie części kosztów festiwalu.