Pulse x Nowa Fala 2022 / Mt-V / Aist / Zenwerk / Primadoma (warmup sunset)

Clubbing
Pulse x Nowa Fala 2022 / Mt-V / Aist / Zenwerk / Primadoma (warmup sunset)

Sobota, 25 czerwca 2022
godz: 19:00

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

💥 Autorska seria imprez Mt-V – „Pulse” jest inspirowane latami 90- tymi. Stare dobre transy, housy i progressive z dawnych lat. Ciepłe brzmenia vinyli, upliftingowe utwory, celebracja lata oraz miłości do wracającego old schoolowego klimatu. Goście zaproszeni przez gospodarza – Aist & Zenwerk to przedstawiciele młodej generacji artystów, którzy rozumieją doskonale jakie fantastyczne brzmienia były produkowane ponad 30 lat temu. Przy okazji będzie to świetna okazja do celebracji Pride Month, bo love is love!

💥 MT-V
www.facebook.com/MTANDV
Nowe oblicze Maximiliana Tran-Van wczesniej znanego z duetu Yorüba. Max jest już na scenie Warszawskiej od ponad 5 lat i miał okazję grać w najbardziej docenianych klubach w Polsce miedzy innymi w Jasna 1, Smolna czy Sfinks 700 ale też za granicą jak w berlinskim Griessmuelhe i w Kvarteret w Stockholmie. Jego obecne inspiracje muzyczne są eklektyczne, nie lubi się ograniczać, można powiedzieć że oscyluje pomiędzy housem, electro aż po oldshoolowy, klasyczny trance.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

💥 Aist
www.facebook.com/aistdj/
DJ z Litwy, który jest współzałożycielem kolektywu Synergy Cult. Jego główne inspiracje pochodzą z brzmień lat 90. – czasów złotej ery muzyki trance. Jego sety to kombinacja mocnych syntezatorowych beatów , groovy house’ów, trance i breaków.

💥Zenwerk
www.facebook.com/zenwerk/
Kolejny reprezentant kolektywu Synergy Cult, producent, DJ, live performer. Jego sety to mieszanka „life is here to enjoy it” breaków, tribali i trance’ owych brzmień. Jak sam twierdzi poprzez jego sety pragnie poruszać publiczność do odkrywania swojej indywidualności.

TT:
19:00 – 21:00 Primadoma (sunset warmup)
21:00 – 23:30 Aist
23:30 – 2:00 Zenwerk
2:00 – 4:30 Mt-VSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Pulse x Nowa Fala 2022 / Mt-V / Aist / Zenwerk / Primadoma (warmup sunset) Warszawa

Festiwal OTWARTY JAZDÓW

Wt, 16 sierpnia 2022
godz: 19:00

Pulse x Nowa Fala 2022 / Mt-V / Aist / Zenwerk / Primadoma (warmup sunset) Warszawa

Festiwal OTWARTY JAZDÓW

Śr, 17 sierpnia 2022
godz: 19:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →