Edison Festival

Festiwale
Edison Festival

Sobota, 20 lipca 2019
godz: 16:00

Hotel Edison

ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo, Przeźmierowo

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Edison Festival – Taste The Music! Po sukcesie pierwszej edycji wracamy z kolejną odsłoną festiwalu!

20 i 21 lipca ponownie spotkamy się nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Podczas drugiej edycji festiwalu przy Hotelu Edison w Baranowie wystąpią: Julia Pietrucha, Krzysztof Zalewski, O.S.T.R., Fisz Emade Tworzywo, Sorry Boys, Bitamina i wielu innych.

LINE-UP

sobota 20.07.
Julia Pietrucha
Fisz Emade Tworzywo
Sorry Boys
Marcelina
niXes
tęskno
Buslav
Pola Chobot & Adam Baran

niedziela 21.07

Krzysztof Zalewski
O.S.T.R.
Bitamina
Sonbird
Snowman
Mörk
Mongooz and the Magnet
Edyta Górecka

Zapewniamy, że nie zabraknie tego, za co polubiliście Edison Festival. Naszą ideą jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć Wam i Waszym najbliższym z dala od zgiełku miasta. Wszystko to przy pysznym jedzeniu typu street food i z atrakcjami dla wielbicieli muzyki w każdym wieku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin


Kup Bilety

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.