PROZAK ON THE ROOF: ATRIP

Koncerty
PROZAK ON THE ROOF: ATRIP

Sobota, 06 lipca 2024
godz: 16:00

Prozak 2.0

Plac Dominikański 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

2.0 x2 to cztery, więc czwarty nasz dach to podwójne sety naszego headlinera, w klubie oraz na dachu. W tym sezonie postawiliśmy na nazwiska, które niedługo zatoczą szerokie kręgi na scenie elektronicznej. Dlatego tym razem spotkamy się na dachu, z najlepszym widokiem na Kraków, z dwoma naszymi rezydentkami-partymakerkami oraz z…

𝗔𝗧𝗥𝗜𝗣 to 24-letni niemiecko-polski DJ i producent mieszkający w południowym Londynie. ATRIP jest muzykiem obsesyjnie zakochanym w różnorodnej kulturze klubowej stolicy Anglii. „Kocham to miasto i muzykę, która jest tu tak obecna,” mówi. „Czy to garage, czy jungle, czy bassline. Dubstep. Wszystko stąd pochodzi.” W maju 2023 roku ATRIP wydał swój debiutancki mixtape, TANZPARTEI – selekcję bangerów datowanych od początku projektu ATRIP, aż do dnia dzisiejszego. Z fanami takimi jak Disclosure, salute, Tourist, HAAi i DJ Seinfeld, ATRIP jest gotowy na wielką przygodę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

𝗦𝘂𝗽𝗽𝗼𝗿𝘁: 𝗠𝗘𝗚 & 𝗦𝗘𝗡𝗧𝗛𝗜𝗔 (Prozak 2.0 Resident DJs)

📍 BILETY: 49/59/69 PLN
📍 Dostępne przez platformę Biletomat.pl
📍 Lokalizacja: Hotel Poleski – Sandomierska 6
📍 Wejście do 2.0 na Afterparty FREE do 01:00 z opaskami z dachu!

𝗔𝗧𝗥𝗜𝗣 is a music obsessive who has long been embedded in the English capital’s hyper diverse club culture. “I love the city and music that’s so present here,” he says. “Whether it’s garage or jungle or bassline. Dubstep. It all comes from here.” In May 2023, ATRIP released his debut mixtape, TANZPARTEI – a collection of songs dating from the launch of the ATRIP project in early ’22 up to the present day. With fans in Disclosure, salute, Tourist, HAAi and DJ Seinfeld, ATRIP is set up for a very big adventure.

📍 TICKETS: 49/59/69 PLN
📍 Location: Hotel Poleski – Sandomierska 6
📍 Tickets on sale from June 05
📍 Entry to 2.0 for the Afterparty FREE until 01:00 with rooftop wristbands!


PROZAK ON THE ROOF: ATRIP | 6 lipca 2024 Sobota, Prozak 2.0

Biletomat.pl
49 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

PROZAK ON THE ROOF: ATRIP Kraków

OVERTIME: Sundays in Prozak 2.0

Nd, 28 lipca 2024
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →