Zamilska | Poznań

Koncerty
Zamilska | Poznań

Niedziela, 06 października 2024
godz: 20:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jej utwory puszczali i rekomendowali Iggy Pop, Nine Inch Nails czy Mary Ann Hobbs. ZAMILSKA – jedna z najbardziej oryginalnych artystek europejskiej elektronicznej sceny zapowiada nowy album „United Kingdom Of Anxiety”. Płyta ukaże się 4.10 nakładem Untuned / NoPaper Records, zaś na świecie za dystrybucję odpowiadać będzie legendarna oficyna !K7. Premierze towarzyszyć będzie trasa koncertowa – 6 października Zamilska zagra w klubie Tama w Poznaniu.

Łącząc surowość techno i transowość world music, intensywność noise i deliryczny trip hop polska producentka tworzy na „United Kingdom Of Anxiety” dystopijną, post-apokaliptyczną, fascynującą wizję upadającego świata.
Breaki i potężny bas w otwierającym utworze „Phantom” wybudzają z hipnotycznego uśpienia, otępienia codziennym zgiełkiem, przypominając, że aby przetrwać w nieprzyjaznym świecie, niezbędna jest koncentracja, wola i wytrwałość.
To początek podróży przez „United Kingdom Of Anxiety” – nowy album Zamilskiej, wrażliwej outsiderki.
Crescendo beatów i hałasu w „Better Off” dodatkowo potęguje napięcie. Trudno o spokój, gdy tuż za rogiem czaiło się piekło. Czy to groza cywilizacji czy może kosmiczna trwoga? Odpowiedź zależy od wrażliwości słuchacza.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tak potrzebny balans i chłód wnosi wokal huskie – czyli Oli Myszor, niezwykle utalentowanej młodej artystki, która pojawia się w kilku utworach z płyty. Poza huskie na „UKOA” są też inni goście – Natalia Przybyszczy Łukasz Pach, frontman grindcoreowego zespołu Hostia.
Jego growling słyszymy w intensywnym, bezkompromisowym singlu „No Gods”, który (podobnie jak inne utwory Zamilskiej) prezentował ostatnio sam Iggy Pop w swej audycji na falach BBC6 Music.
„Moim marzeniem było nagranie albumu wyrażającego moją miłość do muzyki, która ukształtowała mnie w młodości. Trip hop, ostra elektronika, industrial, gitarowy noise” – mówi Zamilska
Wszystkie utwory z płyty miksował Haldor Grunberg z Satanic Audio, znany min. między innymi ze współpracy zespołem Behemoth.
„Byłam naprawdę ciekawa, co wyjdzie z połączenia elektroniki, która tym razem miała dużo gitarowego brzmienia, i inżyniera dźwięku, który pracuje z samym diabłem.” – dodaje Natalia.

„Cała ta płyta to opowieść o społeczeństwie jako całości i współczesnym, dystopijnym świecie, który nieuchronnie dąży do wojny. Z czasem stała się również opowieścią o moich prywatnych tego konsekwencjach.” – tłumaczy Zamilska.
Jej autorska wizja porywa jednak rozmachem i aurą niesamowitości oraz rodzi ożywcze napięcie. Budzi także podziw dla producenckiego kunsztu – Zamilska panuje nad każdym detalem tej symfonii grozy i jak prawdziwa artystka, transformuje gwałtowne emocje w dzieło sztuki.


Zamilska | Poznań | 6 października 2024 Niedziela, Tama

Biletomat.pl
68 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Zamilska | Poznań Poznań

SPLOT SŁONECZNY | POZNAŃ

Nd, 14 lipca 2024
godz: 16:00

Zamilska | Poznań Poznań

Summerland Festival Poznań 2024

Pt, 19 lipca 2024
godz: 17:00

od 258 PLN
Zamilska | Poznań Poznań

TECHNO YOGA W POZNANIU CLUB TAMA

Sb, 27 lipca 2024
godz: 18:00

od 159 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →