WaluśKraksaKryzys – Poznań – U Bazyla

Koncerty
WaluśKraksaKryzys – Poznań – U Bazyla

Niedziela, 05 grudnia 2021
godz: 19:00

Klub u Bazyla

ul. Norwida 18A, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

WaluśKraksaKryzys to jeden z najgłośniejszych ostatnio debiutów na rockowej scenie. „Nadzieja gitarowego grania”, brutalnie szczery i paraliżująco celny wciąż odcina się od etykietek w stylu „głos pokolenia” i upiera się, że jego muzyka to tylko „poezja śpiewana na petardzie”, ale prawdziwymi petardami są też jego koncerty. Warto sprawdzić, jak to się dzieje, że piątka kolesi uzbrojonych jedynie w gitary, bębny i gardła sieje takie spustoszenie pod sceną?

Jesienna trasa WKK to pierwsza okazja by przekonać się, że to nie przypadek, że WaluśKraksaKryzys został laureatem jarocińskich Rytmów Młodych, czemu niektórzy dziennikarze po pierwszych koncertach twierdzili, że „tak rodzi się gwiazda” albo dlaczego jury Eliminacji do Pol’and’Rock Festiwal było jednomyślne i zaprosiło zespół na Dużą Scenę… i jak to się stało, że lato 2021 roku WKK zamknęli fenomenalnym koncertem na Finale Męskiego Grania w Żywcu?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Waluś to świetny gitarzysta (zaczynał od technicznego metalu) i świadomy swoich ograniczeń wokalista. Nieudający nikogo, szczery, otwarty i prostolinijny szybko „kupuje” sobie publiczność. Towarzyszą mu na scenie znacznie bardziej doświadczeni muzycy (często wiodący w klasach swoich instrumentów muzycy młodego pokolenia) wsparci jeszcze bardziej doświadczonym realizatorem dźwięku. Dlatego to tak żre.

Będzie pełnowymiarowy koncert, będą zaskakujące aranże, będzie merch, będą emocje. Wszystko będzie.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

WaluśKraksaKryzys – Poznań – U Bazyla Poznań

Ofelia SŁONA TRASA Poznań

Wt, 30 listopada 2021
godz: 19:00

WaluśKraksaKryzys – Poznań – U Bazyla Poznań

WIR: Kollektiv Turmstrasse live | Tama

Pt, 03 grudnia 2021
godz: 23:00

od 50 PLN
WaluśKraksaKryzys – Poznań – U Bazyla Poznań

Psylocybina

Pt, 03 grudnia 2021
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →