TwoMinds pres. Francys (AEON / Soulfooled / Souvenir / OFF – Berlin)

Clubbing
Deep house Tech House

Piątek, 02 września 2016
godz: 23:00

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy Wszystkich fanów Techno oraz House’u na inaugurację oraz przenosiny cyklu TwoMinds do klubu Projekt LAB. Ruszamy pełną parą bo z importem

FRANCYS (AEON | SOULFOOLED | Souvenir Music | OFF Recordings – BERLIN)

Urodzony i wychowany w małej miejscowości o nazwie Monopoli, położonej na południu Włoch, Francys został urzeczony pięknem muzyki już w bardzo młodym wieku, gdy zaczął zbierać stare winyle i płyty CD. W okresie dojrzewania jego miłość i pasja do muzyki wzrosła i spędzał coraz więcej czasu ćwicząc swoje umiejętności djskie w starym, ponurym garażu rodziców. Pewnego dnia jego najlepszy przyjaciel dał mu sekwencer w postaci oprogramowania – idealną zabawkę dla naszego włoskiego chłopca! Od tego dnia, 14-letni Francys zaczął tworzyć swoje pierwsze produkcje Na przestrzeni lat zainspirowany takimi artystami jak Michael Jackson, Queen, Simply Red, Depeche Mode, Phil Collins,The Cure, Eurythmics, Kraftwerk, Moby, Trentemoller, Fat Boy Slim, Mr. Oizo, Daft Punk, Carl Craig, Jeff Mills i wielu innych, Francys wypracował unikatowy dla siebie styl.

Jak można sobie wyobrazić, było tylko kwestią czasu, zanim odpowiednie osoby zauważyły Francysa, i nie trwało długo, zanim zaczął wydawać swoje produkcje w takich wytwórniach jak Resopal, Composite, Time Has Changed. W 2011 Francys wydał „Crossing The White Line” EP w rosyjskiej wytwórni Highway które zostało zremisowane przez Gorga z 8bit. Ep’ka ta była faworytem takich artystów Steve Bug, DJ T, Guy J. „Crossing The White Line” zostało dodane do kompilacji Johna Digweeda “Live In Cordoba” wydanej przez jego wytwórnie Bedrock. Jego następczyni płyta „People EP” została wydana z remiksami Nico Lahsa, Ahmet Sismana i Alex Niggemanna, który natychmiast zaproponował mu wydanie płyty w jego własnej wytwórni Soulfooled.

Po wydaniu „Lonely Road” Francys stał się częścią rodziny Soulfooled a według Alexa, Francys był „jednym z najbardziej obiecujących młodych artystów.”co udało mu się udowodnić ‘popełniająć’ świetny remiks na wydanym w Poker Flat albumie Alexa pt. „Paranoid Funk” W tym okresie Francys został również zauważony przez niemieckie duo Tiefschwarz którzy wydali jego kolejną EP’kę „Trust Me” w swojej wytwórni Souvenir. W połowie 2013 Francys powrócił wydając swoją kolejną płytę „Memories” w nowej wytwórni Alexa Niggemanna AEON, która zawierała remiks Marco Resmanna (szefa wytwórni Upon You). Niggemann opisał ją jako „zdecydowanie jedno z moich ulubionych wydawnictw 2013 roku.

http://www.residentadvisor.net/dj/francys
http://soundcloud.com/francys

main:
Francys (AEON | SOULFOOLED | SOUVENIR | OFF – BERLIN)
Paryss (Bułka Paryss’ka | B90 Gdańsk)
Bogucki (TwoMinds | b-day set)
Longair (TwoMinds)

bar:
Inpulzz (Szajse Records | GAMMA Festival)
Stashkov (Szajse Records | GAMMA Festival)
Popkids Vibes (muno.pl)

data: 02/09 piątek
start: 23:00
TAX:
przedsprzedaż Biletomat.pl – bilety online oraz w dniu imprezy do godziny 00:00 – 15 PLN
w dniu imprezy po 00:00 – 20 PLN

TwoMinds W poszukiwaniu idealnej formy która to będzie odzwierciedleniem Naszej osobowości.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

TwoMinds pres. Francys (AEON / Soulfooled / Souvenir / OFF – Berlin) Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
TwoMinds pres. Francys (AEON / Soulfooled / Souvenir / OFF – Berlin) Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59

TwoMinds pres. Francys (AEON / Soulfooled / Souvenir / OFF – Berlin) Poznań

Ancient Methods | Tama

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00