The Wildest Night Party – The Qemists x Freddy Jay

Clubbing
Drum n Bass Dubstep House Techno

Sobota, 06 października 2012
godz: 22:00

Stara Rzeźnia

ul. Garbary 101/111, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

25.09 The Wildest Night Party – III edycja najdzikszej imprezy w Polsce

Szalona bitwa na poduszki w strefie Plumas Locas, wyzwolenie pokładów kreatywności w Unleash This Place, artystyczny klimat miejski rodem z Ameryki Południowej w Mala Vida, chill out na gigantycznej poduszce w Pillow Story czy tajemnicze przejście do świata marki Desperados przez strefę Escape Experience – wszystkie te atrakcje, a także wiele innych, czekają na uczestników III edycji The Wildest Night Party w Poznaniu.

III edycja najdzikszej imprezy w Polsce – The Wildest Night Party – sponsorowanej przez markę Desperados odbędzie się już 6 października w Poznaniu. Podczas wydarzenia sponsor gwarantuje doskonałą zabawę przy rytmach z 2 scen muzycznych, a także moc atrakcji w wielu strefach tematycznych rozlokowanych na powierzchni 15 000 m2 imprezy.

Już po przekroczeniu bram imprezy uczestnicy będą się mogli przenieść w zaskakujący klimat rodem z Ameryki Południowej. Imprezowicze powinni tam jednak uważać na tajemnicze więzienne furgonetki i Despe-policjantki… Aby dogłębnie przeżyć wszystkie doznania tej niezwykłej nocy, w specjalnej strefie Snatch każdy będzie się mógł poddać transformacji, by pokazać swoje dzikie wnętrze. Odwiedziwszy strefę Mala Vida, będzie można spotkać artystów nieznających stanu nudy i spontanicznie przyłączyć się do wspólnego muzykowania w formie gry na zaskakujących przedmiotach, a także szaleństw na BMX-ach i deskorolkach czy poskramiania Low Riderów. Do samego centrum dzikiego świata marki Desperados uczestnicy imprezy zostaną wprowadzeni przez tajemniczych przewodników poprzez mroczne korytarze i zaskakujące doznania w strefie Escape Experience. Po ich pokonaniu będą mogli w pełni uwolnić swoją imprezową energię w kolejnych strefach tematycznych wydarzenia.

Do dyspozycji uczestników zostanie również oddane poprawnie białe pomieszczenie, które czeka, aby uwolnić jego energię. Każdy chętny będzie mógł wyzwolić swoje pokłady kreatywności w strefie Unleash This Place, używając do tego kolorowych farb, pisaków, sprayów… Jeśli ktoś zawsze marzył o nieokiełznanej i szalonej bitwie na poduszki, z pewnością musi się pojawić na III edycji The Wildest Night Party. W strefie Plumas Locas będzie można odkryć swoje prawdziwe oblicze i uwolnić pragnienie dzikiej zabawy. Surrealistyczny świat czeka też na tych, którzy są gotowi wkroczyć do strefy Pick up the Phone i stać się świadkami niecodziennych wydarzeń. Uczestników zaskoczą też imponujące i przekraczające racjonalne postrzeganie pokazy ognia czy niezwykła RED-aktywacja.

W razie potrzeby chwili wytchnienia podczas tej niepowtarzalnej nocy każdy będzie mógł odwiedzić niezwykłą domówkę Desperadosa, udając się do strefy Chill Out. Na ceniących luz i totalną wygodę czeka też desperadosowe kino, tym razem na… wielkiej poduszce. Filmy w strefie Pillow Story będzie można oglądać w towarzystwie zbuntowanych gwiazd kina.

Szalone rytmy, przy których będzie się bawić największa jak do tej pory liczba uczestników, zapewnią DJ-e z najwyższej muzycznej półki – m.in. niezwykle energetyczny francuski DJ – Freddy Jay. Wieczór rozkręci też światowa gwiazda muzyczna łącząca w swej twórczości rock, brzmienia elektroniczne oraz drum’n’bass – grupa The Qemists.

Ponadto na dwóch różnych ze względu na gatunek muzyczny scenach wystąpią również m.in. Gooral, DJ NOZ, Matthew Clarck, The Phantom i Foxhole. W tym roku coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy mocniejszego elektronicznego brzmienia, jak i zwolennicy house’owych i bardziej popularnych stylów muzycznych. To jedyne tego rodzaju wydarzenie na imprezowej mapie Polski.

Swój udział w imprezie zapowiedzieli już m.in. Michał Piróg, Mrozu i Agnieszka Włodarczyk, Julia Kuczyńska (Maffashion), Jessica Mercedes (Jemerced.blogspot) oraz Wujaszek (liestyle.blogspot.com).

Jednym z ostatnich sposobów na to, aby stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia i przeżyć najbardziej dziką noc w swoim życiu, jest wygranie zaproszenia w konkursie Muno.pl. Zapraszamy! III edycja The Wildest Night Party odbędzie się 6 października br. w Poznaniu w budynkach Starej Rzeźni przy ul. Garbary 101/111.


10.09 Światowej sławy gwiazda muzyczna wystąpi podczas III The Wildest Night Party w Poznaniu

Jak co roku podczas najbardziej dzikiej imprezy w Polsce, jaką jest The Wildest Night Party, wystąpi światowej sławy gwiazda muzyczna oraz DJ-e z najwyższej półki. Tym razem największą w historii imprezę rozkręcą obdarzona energią zespołu rockowego i siłą drum’n’bassowych produkcji supergrupa The Qemists oraz wielka osobowość francuskiej muzyki klubowej – Freddy Jay. Muzyczne doznania podczas The Wildest Night Party 6 października w Poznaniu sponsoruje marka Desperados.

Każdy, kto przynajmniej raz był gościem The Wildest Night Party, wie, że wybór najciekawszych artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej jest jednym z głównych założeń The Wildest Night Party. W tym roku w Poznaniu zagrają artyści, którzy rozpalą publiczność do czerwoności.

The Qemists
Gwiazdą tegorocznego The Wildest Night Party będzie londyński zespół The Qemists łączący w swojej twórczości brzmienia rockowe oraz drum’n’bass, ale jak sami mówią o swoim stylu: „Lepiej powiedzieć, czym nie jesteśmy”. Swoją karierę rozpoczęli na początku lat 90. jako kapela rockowa. W Wielkiej Brytanii rozwijała się wtedy również scena drum and bass, którą się zainteresowali, i brzmienia nowej muzycznej formy zaczęli wplatać w swoją twórczość. Sławę zyskali po debiutanckim remiksie utworu „Everything Is under Control” duetu Coldcut. Było to zarazem ich pierwsze nagranie wydane w wytwórni Ninja Tune. W 2008 roku świat poznał ich debiutancki album – „Join the Q”. Płyta jest idealnym przykładem na to, jak trójka muzyków z Londynu łączy w swej twórczości rocka i brzmienia elektroniczne z przewagą drum’n’bassu. Współpracowali z wieloma znanymi muzykami z całego świata, m.in. z Basement Jaxx, Kano i Lady Sovereign, dla których robili szlify producenckie utworów. Ze względu na swój styl są często porównywani z takimi zespołami jak The Prodigy czy Pendulum.

Freddy Jay
Ten francuski artysta posiada niezależny styl, charyzmę oraz kulturę muzyczną, która sprawia, że jest jednym z najlepszych europejskich DJ-ów. Jako artysta totalny uwielbia eksperymentować ze wszystkimi możliwymi dźwiękami, dzięki czemu stał się prekursorem kompilacji groove i house. W swojej karierze współpracował m.in. z Bobem Sinclairem, DEE Nasty czy Martinem Solveigiem. Freedy Jay to autorskie brzmienie rozpoznawalne na europejskim rynku muzycznym.

Ponadto na dwóch różnych ze względu na gatunek muzyczny scenach wystąpią również m.in. Gooral, DJ NOZ, Matthew Clarck, The Phantom i Foxhole. W tym roku coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy mocniejszego elektronicznego brzmienia, jak i zwolennicy house’owych i bardziej popularnych stylów muzycznych. To jedyne tego rodzaju wydarzenie na imprezowej mapie Polski.

III edycja najdzikszej imprezy w Polsce – The Wildest Night Party – sponsorowanej przez markę Desperados odbędzie się już 6 października w Poznaniu. Sponsor gwarantuje doskonałą zabawę przy rytmach z 2 scen muzycznych, a także moc atrakcji w wielu strefach tematycznych rozlokowanych na ogromnej powierzchni.


04.09 2012 Daj się porwać imprezowej energii podczas III edycji The Wildest Night Party w Poznaniu

Tegoroczna impreza The Wildest Night Party zaskoczy wszystkich uczestników już na samym wejściu, a im bardziej będą się zagłębiać w jej atmosferę, tym mocniejsze będą ich doznania. Młodzi artyści sztuki ulicy czy szalona bitwa na poduszki – te i wiele innych niepowtarzalnych atrakcji czeka podczas III edycji The Wildest Night Party. Najbardziej wyczekiwana impreza w Polsce, sponsorowana przez markę Desperados, odbędzie się już 6 października w Poznaniu.

The Wildest Night Party to sponsorowana przez markę Desperados niezwykła impreza, podczas której uczestnicy poznają dziki i tajemniczy świat marki. Tak też będzie podczas trzeciej, największej w historii edycji wydarzenia. Tuż po przekroczeniu progu imprezy uczestnicy będą mogli przenieść się w zaskakujący klimat rodem z Ameryki Południowej. Odwiedziwszy strefę Mala Vida, będzie można spotkać młodych ludzi nieznających stanu nudy i spontanicznie przyłączyć się do wspólnego muzykowania w formie gry na zaskakujących przedmiotach, a także szaleństw na BMX-ach i deskorolkach czy poskramiania Low Riderów.

Bezpośrednio do dzikiego świata marki Desperados uczestnicy imprezy dostaną się przez strefę Escape Experience, gdzie zostaną poprowadzeni przez tajemniczych przewodników poprzez mroczne korytarze. Po ich pokonaniu będą mogli w pełni uwolnić swoją imprezową energię w wielu strefach tematycznych wydarzenia.

Jeśli ktoś zawsze marzył o szalonej bitwie na poduszki, z pewnością musi się pojawić na III edycji The Wildest Night Party, gdzie w niezwykłej strefie Plumas Locas będzie mógł zrealizować swoje marzenie z dzieciństwa. Szalone rytmy, przy których bawić się będzie największa jak do tej pory liczba uczestników, zapewni gwiazda światowego formatu oraz DJ-e z najwyższej muzycznej półki.

Jedynym sposobem na to, aby stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia i przeżyć najbardziej dziką noc w swoim życiu, jest wygranie zaproszenia w konkursach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Jest o co walczyć, ponieważ tę szaloną i nieprzewidywalną październikową noc z pewnością każdy, kto pojawi się w Poznaniu, zapamięta do końca życia. Zaproszenia będzie można wygrać na fanpage’u marki Desperados na portalu Facebook.com/DesperadosPL.

III edycja The Wildest Night Party odbędzie się 6 października br. w Poznaniu, w budynkach Starej Rzeźni przy ul. Garbary 101/111.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

The Wildest Night Party – The Qemists x Freddy Jay Poznań

Centrum: środa // Cosmaya / LDWQ

Śr, 16 października 2019
godz: 23:00

The Wildest Night Party – The Qemists x Freddy Jay Poznań

Burleska w Próżności #2

Śr, 16 października 2019
godz: 20:00

od 39 PLN
The Wildest Night Party – The Qemists x Freddy Jay Poznań

Czwartkowe CoCieTrapy #3 ft. Sobota

Cz, 17 października 2019
godz: 22:00

The Wildest Night Party – The Qemists x Freddy Jay Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN