The Magnettes – Poznań

Koncerty
The Magnettes – Poznań

Środa, 25 września 2019
godz: 18:00

Pod Minogą

ul. Feliksa Nowowiejskiego 8, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Uwaga! Koncerty The Magnettes zostają przełożone na jesień! Koncert w Poznaniu, pierwotnie zaplanowany na 31 marca, odbędzie się 25 września w Klubie pod Minogą, a w warszawskim Pogłosie, zamiast 30 marca, zespół wystąpi 26 września. Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Zespół pochodzi ze szwedzkiej miejscowości Pajala, liczącej 2000 mieszkańców, która znajduje się tuż przy granicy z Finlandią. W jego skład wchodzą Rebecka Digervall, Sanna Kalla i Tomas Backlund. Sami o sobie mówią, że grają „XXI-wieczny fuck pop”. Lubią wszystko to co dziwne i brzydkie, a w swoich tekstach mówią to, co myślą.

W 2015 zagrali w SXSW w Austin i podpisali kontrakt z wytwórnią DigSin, która w 2017 wydała ich debiutanki album „Ugly Youth”. Mają za sobą występy na festiwalach takich jak Eurosonic Noorderslag, Tallin Music Week, The Great Escape, Golden Melody czy podczas Summerfest. Singiel „Young and wild” został bardzo dobrze przyjęty w Szwecji i był jednym z dziesięciu najczęściej granych utworów w szwedzkim radiu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
39 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

The Magnettes – Poznań Poznań

Hope Leslie, FPM8, Meskalina

Nd, 13 października 2019
godz: 19:00

The Magnettes – Poznań Poznań

Burleska w Próżności #2

Śr, 16 października 2019
godz: 20:00

od 39 PLN
The Magnettes – Poznań Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
The Magnettes – Poznań Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59