The Last LAB GAYA/B-DAY #6: Lulu Malina

Koncerty
The Last LAB GAYA/B-DAY #6: Lulu Malina

Piątek, 19 maja 2023
godz: 23:59

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Witaj, to ja, GAYA.

Natura rozkwitła mocą wiosennych barw, by już niedługo powitać ciepło letnich nocy. W rocznicę mojej pierwszej celebracji natury nadszedł czas pożegnania. Choć wiosna trwa w najlepsze, również mój LABowy dom po 10 latach postanowił zamknąć swe drzwi poszukiwaczom nocnych wrażeń. Odważysz się potowarzyszyć mi w tę ostatnią noc?
Wspólnie podziękujmy naturze obdarzającej nas soczystą zielenią i wonią fioletowych kwiatów. Ponownie oddtańczmy taniec szczęścia wokół mojego drzewa pośrodku LABowej krainy snów.
Już po raz szósty i ostatni w LABie zapraszam Cię na zderzenie z czystą energią płynącą z zakamarków pięknego wiosennego świata. Przygotuj się na niezwykłe doznania i ogrzanie muzyką wprost z serca orientu. Specjalnie dla Was, na polanie nieopodal drzewa, mój dobry przyjaciel, Hugo Kowicki, na płótnie utkanym przez koniki polne uwieczni wiosenny zenit iluminacją barw.

GAYA to przede wszystkim pasja i przyjaźń. Bez wspaniałych wróżek i chochlików Lili Hauser wyczarowanie dla Was nocy pełnej wrażeń nie byłoby możliwe. Z każdą edycją rodzina GAYI rozrasta się jak przepiękny kwiatowy pejzaż.

Tym razem GAYA zaprosiła do pomocy wędrownych artystów z dalekich krain. W sercu GAYOWEGO lasu magią plemiennych dźwięków zaczaruje Was siostra GAYI Lulu Malina. Dołączą do niej również Nimm2 Łakocie i Endorfiny (Michał Łęcki i Kuba Kałamaja), Lili Hauser, Vozny, Shuster i Vladman.
Noc 19.05.2023 zbliża się wraz z każdym krokiem Matki Natury. Odwiedź LAB na Grochowych Łąkach by przejrzeć się w tafli wody zalanej światłem księżyca. Ostre promienie światła skumulowanego mocą przyjaźni otulą Cię dźwiękami podczas prapoczątku życia i piękna. Kto wie, może miniesz GAYĘ przechadzającą się w mglistym lesie?

Podczas piątej edycji zagrają dla Was:
– Lulu Malina
– Nimm 2
– Lili Hauser
– Vozny
– Vladman
– Shuster

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


The Last LAB GAYA/B-DAY #6: Lulu Malina | 19 maja 2023 Piątek, Projekt LAB

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →