THE BEAT VOL 1

Clubbing
Breaks Funk / R&B Hip-Hop House Pop / Rock

Piątek, 11 kwietnia 2014
godz: 21:00

Opcja

ul. Półwiejska 18, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

The Beat to nowy cykl w Klubie Opcja, w swym założeniu objawiający się raz na kwartał, jego główną cechą jest prezentowanie i konfrontowanie ze sobą najlepszych artystów z trzech dziedzin związanych z kulturą klubową. Poza setami djskim będziemy mieli do czynienia z muzyką na żywo w formie live act’ów, a także z obrazem, na żywo miksowanym przez Vj’i. W ramach pierwszej edycji zaprosiliśmy polską czołówkę chcąc zaprezentować to, co naszym zdaniem najciekawsze w naszej rodzimej kulturze klubowej.
W trakcie tego wieczoru piętrami Klubu Opcja zawładną raczej przyjezdni przedstawiciele produkowania dobrej zabawy. Na parterze swoją wielostylową potańcówkę pod nazwą Popił i Lament zaprezentuje kolektyw PiliPalili, pod którą to nazwą ukrywają się dobrze znani weterani polskiej sceny klubowej Envee i Maceo Wyro, wcześniej występujący jako Niewinni Czarodzieje. Panowie na co dzień okraszają swoimi dźwiękami nocne życie naszej stolicy. Ich dźwięki uzupełni na klawiszu Adam Brzozowski znany z poznańskiej formacji Snowman. Za oprawę wizualną parteru będzie odpowiadać Beata Lyky.
Na poziomie 2 zaprezentujemy państwu najwyższą półkę dozowania muzyki z pogranicza funku, hip-hopu i r’n’b. Za konsoletą stanie przyjeżdzający ze Szczecina dj Twister, chyba najlepszy w polsce twórca mashup’ów oraz imprezowych remiksów, a także co równie istotne, jeden z najbardziej obecnie rozchwytywany polski dj’i. Towarzyszył mu będzie równie utalentowany nasz rezydent ukrywający się pod trójczłonową nazwą Rubin Robi Raban. Za obrazki, które wypełnią ściany tego poziomu odpowiadał będzie poznański kolektyw vj’ski wju., który tworzą Mikołaj Ludwik, Arkadiusz Zub i Jan Ankersztain, a o dodatkowe wrażenia dźwiękowe dzięki użyciu swojej perkusji zadba Marcin X Pałęcki.
Trzeci poziom oddajemy chłopakom związanym z wytwórnią JuNoMi, a będą to równie niebagatelne nazwiska. Na tym poziomie usłyszą Państwo sety trzech nieustających w swych poszukiwaniach entuzjastów dobrej muzyki. Będą to: Kixnare pochodzący z Częstochowy producent, który posiada na swoim koncie tak fantastyczne numery jak Gucci Dough, Daniel Drumz krakowski dj i producent wywodzący się wprost ze sceny hip-hop’owej, współpracujący z Eldo, twórca wspaniałych brzmień zawartych na Electic Relaxation, trzecim Panem będzie absolutna legenda polskiej kultury klubowej Mr. Krime, który całkiem niedawno wydał epkę Fell This Way, jest też członkiem grupy Mako Boko, a projektów w których się udzielał nie sposób zliczyć. Za oprawę wizualną parteru będzie odpowiadać niezwykle utytułowana i zupełnie nieprzeciętna Pani Pawlosky, szczecińska artystka zajmująca się od lat video artem i vj’ką.
Więc rozkład jazy prezentuje się następująco:

POZIOM 1
POPIŁ I LAMENT
PILI PALILI CZYLI ENVEE I MACEO WYRO
VJ BEATA LYKY
PIANO ADAM BRZOZOWSKI

POZIOM 2
BEAT BREAKERS
DJ TWISTER
RUBIN ROBI RABAN
VJ WJU
PERKUSJA MARCIN X PAŁĘCKI

POZIOM 3
JUNOMI CREW
KIXNARE
DANIEL DRUMZ
MR. KRIME
VJ PANI PAWLOSKY

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

THE BEAT VOL 1 Poznań

Perfect Son w KontenerART 23/08

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 20:00