Technosoul Takeover with Neil Landstrumm LIVE

Clubbing
House Techno

Piątek, 08 grudnia 2017
godz: 23:00

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Lineup:

main:

– Neil Landstrumm live
– Dtekk (Technosoul)
– Essence (Technosoul)
– Feelaz (Vinylgate Recordstore)

bar:

– Interselection
– Zboro (BASEN)

Tax: 15/20/25
Przedsprzedaż: https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/technosoul-takeover-with-neil-landstrumm-live-6012/

Neil Landstrumm jest już weteranem na elektronicznej scenie muzycznej. Jego pierwszy album „Brown My August” pojawił się w 1995 roku na znanej londyńskiej wytwórni Peacefrog Records. Następnie przyszła pora na berliński Tresor Records, dla którego Landstrumm wydał aż cztery albumy: „Understanding Disinformation” (1996), „Bedrooms and Cities” (1997), „Pro Audio” (1998) oraz „She Took a Bullet Meant For Me” (2001). Landstrumm ma także na swoim koncie niezliczoną ilość singli, które ukazywały się na takich wytwórniach jak: Mosquito, Neue Heimat, Tresor, Peacefrog Records, Feinwerk czy Scandinavia Records.

Neil Landstrumm jest artystą, który zawsze wydaje się być na czele jeśli chodzi o eksperymentalne brzmienia. Wypracował on swój własny, charakterystyczny styl – dynamiczna mieszanka UK Techno z nowoczesnym Dubstepem. Grał już chyba w każdym zakątku świata, prezentując pełne energii live act’y. Przez długi czas Landstrumm żył i tworzył w Nowym Jorku, jednak na stałe postanowił osiąść w Szkocji, a dokładniej w Edynburgu, skąd pochodzi i gdzie prowadzi własną wytwórnię Scandinavia.

Po ogromnym sukcesie albumu „Restaurant Of Assasins”, który ukazał się w 2007 roku nakładem wytwórni Planet Mu, Neil Landstrumm wydał kolejną płytę długogrającą – „Lord for L39″, dostępną w sprzedaży od 1 grudnia 2008 roku. Album powstał przy współpracy z wieloma znakomitymi producentami muzyki grime, dubstep, garage, takimi jak Si Begg, Rustie, Ebola, Tobias Schmidt, Carlton Killwatt oraz Profisee.

Ostatnie lata to zwrot w stronę radosnych eksperymentów z kwaśnym elektro, wydanych przez Snork Enterprises i berliński Killekill. Trzeba też wspomnieć o innym projekcie Neil’a – Doubleheart, i 12” ‚Salsa Apocalypso’ wydanej na NONPLUS, którego właścicielem jest Boddika.

Ponadto, już na scenie stricte Techno, Neil współtworzy projekty takie jak: Blue Arsed Fly (w/ Cristian Vogel), Sugar Experiment Station (w/ Tobias Schmidt) oraz Youngman & Landstrumm (w/ Bill Youngman).Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Technosoul Takeover with Neil Landstrumm LIVE Poznań

Mikromusic / Poznań / 14.11.2019

Cz, 14 listopada 2019
godz: 20:30

Technosoul Takeover with Neil Landstrumm LIVE Poznań

Skubas / 14.11 / Poznań

Cz, 14 listopada 2019
godz: 20:00

Technosoul Takeover with Neil Landstrumm LIVE Poznań

Myrra Rós (Islandia) Meskalina Poznan

Cz, 14 listopada 2019
godz: 19:00