TAMA pres. Loefah / Hops

Clubbing
Breaks Chill out Drum n Bass Dubstep Electronic

Piątek, 17 listopada 2017
godz: 23:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Loefah to jedna z najważniejszych postaci brytyjskiej sceny elektronicznej ostatnich 15 lat. Peter Livingston w 2004 rokuwspółpracował razem z Malą i Cokim nad tworzeniem legendarnej serii imprez i labelu DMZ. Jego produkcje od początku twórczości pojawiały się w kultowym Dubstep Warz, prowadzonym przez Mary Anne Hobbs programie radiowym, który w dużym stopniu odpowiadał za przejście tej muzyki do mainstreamu. Jego utwory po dziś dzień wymieniane są wśród największych klasyków dubstepu, a przecież te produkcje pojawiały się głównie na początku jego kariery. Gdy w 2007 roku Anglik postanowił założyć własny label nawet on pewnie nie spodziewał się jak istotnym tworem w UK stanie się Swamp 81. W ciągu pierwszych kilku lat istnienia poprzez wytwórnie Livingstona trafiały do nas takie produkcje jak „”Footcrab” Addison Groove, „Croydon House” Pincha, „Sicko Cell” Joy Orbisona czy kooperacja Boddiki i Joya z ich „Swims”. Swamp 81 stał się jednym z bastionów (notabene) basowego grania, otwierając na brytyjskie brzmienia tysiące fanów z całej Europy. Cotygodniowy program w Rinse.Fm przedstawia słuchaczom kolejne nowe twarze sceny, ale nie zapomina o swoich początkach. Występ Loefah to rzadka okazja usłyszenia na żywo czym aktualnie żyje Londyn i co kocha Bristol.

Obok króla Swamp 81 pojawi się wyjątkowy młody berliński dj, który dzięki genialnemu mixowi, jaki stworzył dla Resident Advisor przyciągnął spojrzenia i uszy wielu słuchaczy – tym kimś jest Hops. Od dawna mocno związany z Hard Wax, jest współodpowiedzialny za serię imprez Version, która odbywa się w klubie Ohm. Jego miksy to mieszanka najnowszego basu, który często jest niedoceniany w „światowej stolicy techno”, dlatego warto sprawdzić jak radzi sobie basowe brzmienie na niemieckich deckach.

Polskim supportem będzie najbardziej brytyjski duet w kraju – czyli wants. Ich muzykę można było często usłyszeć w setach reprezentanta Swamp 81, Palemana, który od początku kariery wspierał ich poprzez swoje sety dla Rinse.Fm. Ich produkcje wydawane były w angielskich i amerykańskich labelach, a aktualnie na release czeka najnowsza EP, jaką przygotowali dla należącego do Jakwoba labelu Boom Ting Records.

Reprezentantem lokalnej sceny będzie Paszczak. Od zawsze związany z Poznańską sceną. Propagator muzyki basowej w każdej odsłonie. Dj, promotor, producent – wielbiciel selekcji ponad techniką. Fan muzyki z Wysp Brytyjskich. Jego spektrum selekcji zatacza szerokie kręgi – od grania z Commodo czy Asa, po supporty przed Tommy Cash czy Dope D.O.D.

LINE UP:
LOEFAH
HOPS
WANTS
PASZCZAK

VISUALS: .wju

TAX: 20 PLNSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

TAMA pres. Loefah / Hops Poznań

Tylko Polskie Techno / 14.12 / TAMA

Sb, 14 grudnia 2019
godz: 23:00

TAMA pres. Loefah / Hops Poznań

ૐ Triperrr vol. 5 ૐ

Sb, 14 grudnia 2019
godz: 22:00

TAMA pres. Loefah / Hops Poznań

Technokracja robi after #4

Sb, 14 grudnia 2019
godz: 06:00