Tama NYE | Booka Shade live

Clubbing
Tama NYE | Booka Shade live

Wtorek, 31 grudnia 2019
godz: 23:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Rok 2020 otworzymy z Booka Shade.

Walter Merziger i Arno Kammermeier reprezentują razem szeroko pojętą muzykę house już od ponad dwóch dekad. Duet wyrobił sobie reputację jednego z najbardziej szanowanych reprezentantów muzyki elektronicznej, wyciągając ją ze swoistego podziemia, co zaowocowało oficjalnymi remiksami dla tak uznanych wykonawców, jak Depeche Mode, Kings of Leon czy Moby. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na muzyczną przygodę, którą Walter i Arno zaserwują Wam w sylwestrową noc – swoje porywające występy dopełniają żywymi instrumentami perkusyjnymi oraz klawiszami.

Booka Shade supportować będą nasi rezydenci, których przedstawimy Wam już niebawem. Spodziewajcie się wrażeń na najwyższym poziomie – tej nocy zagramy z dużej sceny na koncertowym nagłośnieniu L’Acoustic w widowiskowej oprawie świateł i wizuali przygotowanych przez duo luminarion. Dlatego też motywem przewodnim imprezy będzie ogień!

więcej informacji wkrótce


Kup Bilety

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Tama NYE | Booka Shade live Poznań

Kamp! w Tamie – 15.12 / Live Tour

Nd, 15 grudnia 2019
godz: 18:00

Tama NYE | Booka Shade live Poznań

The Dumplings – Poznań – II Termin

Śr, 18 grudnia 2019
godz: 20:00

od 70 PLN