SYMPOZJUM

Clubbing
Drum n Bass Dubstep Electronic Reggae / Dub Tech House Techno

Piątek, 06 września 2013
godz: 22:00

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Sympozjum – spotkanie grupy naukowców, praktyków i osób zainteresowanych pewnym działem nauki. W ramach spotkania referowane są wyniki badań naukowych lub odbywa się seria krótkich wykładów monograficznych i dyskusji na określony temat.
za pl.wikipedia.org

Z bagażem doświadczeń i bogatsi o nową wiedzę wrócili do miasta poznańscy naukowcy. Przygody związane z wakacyjnymi wojażami po najznamienitszych europejskich instytutach dostarczyły im licznych empirycznych danych oraz inspiracji, którymi muszą i chcą się podzielić z resztą środowiska zrzeszonego wokół tematu imprezowej dialektyki.

Sympozjum rozpoczynające sezon klubowy w Poznaniu odbędzie się w lekko zrekonstruowanym Projekcie LAB, który po wakacyjnej przerwie, w nowej odsłonie wraca na imprezową mapę miasta. Obecność w jednym miejscu tylu znakomitych gości to najlepszy dowód na to, że basu odbijającego się od ściany, gorąca parujących myśli, drgań parkietu wyczekują w równym stopniu naukowcy i pasjonaci. Są powody by przypuszczać, że niektórzy spośród nich, jak już zaczną, to nie skończą przez 48 godzin…

Przez dwie pierwsze weekendowe doby września, w salach głównych Projektu LAB nieprzerwanie dziać się będą wystąpienia szerokiego spektrum najbardziej uznanych poznańskich elektro-muzykologów. Jeśli jesteś spragnionym klubowych przygód pasjonatem to udział w Sympozjum jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Tylko, czy podejmiesz wyzwanie?

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

SYMPOZJUM Poznań

P E R Y S C H R O N // czwartek 19.09

Cz, 19 września 2019
godz: 20:00

SYMPOZJUM Poznań

RAU i Proseko w Poznaniu!

Pt, 20 września 2019
godz: 19:00

SYMPOZJUM Poznań

Monoteism #9: Fünfte Strasse

Pt, 20 września 2019
godz: 23:00

SYMPOZJUM Poznań

The Meaning of Rave Release Party

Pt, 20 września 2019
godz: 23:59

SYMPOZJUM Poznań

Defected Poznań

Pt, 20 września 2019
godz: 21:00