Steezy Sunday #2 ~ hosted by Schron

Clubbing
Steezy Sunday #2 ~ hosted by Schron

Niedziela, 02 sierpnia 2020
godz: 12:00

Laba.Land

Przełajowa 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Bliskość natury, dobra szama i housowe granie. Na chwilę opuszczamy mury Schronu i hostujemy w Leśnej Czytelni Laba.Landu. 🌿 Tego dnia szum wiatru i dźwięki muzyki przeplotą się ponownie, tworząc niesamowity klimat, a od 12 do 20 zagrają:

Matt Bogucki – jego alternatywne spojrzenie na muzykę elektroniczną splata ze sobą brzmienia z pogranicza melodic house/techno, indie dance. Matt jednak nie zamyka się na żaden muzyczny gatunek, oferując w swoich setach różnorodną selekcje.

date with kate – randki z Kate inspirują do zanurzenia się w głębinach orientu i eksplorowania dźwięków pochodzących z Ameryki Południowej czy Afryki. Scenariusz tego spotkania jest prosty: ona opowiada, ty słuchasz (i tańczysz).

KRZone – gospodarz poniedziałkowego cyklu After School Lazy Monday, który muzyczne inspiracje czerpie od takich artystów jak Michael Mayer, Archie Hamilton, NTFO czy Ben Rau. Styl, jaki prezentuje w swoich setach to house, tech house, deep i minimal.

🥘 Oprócz muzyki, lemoniad i drinków pod chmurką Laba.Land ma strefę gastro, w której skosztujecie:

LoLoDzik to połączenie włoskich receptur i polskiej pasji. Przygotowywania pysznych lodów nauczyli się we Włoszech. Teraz w Poznaniu korzystamy z włoskich receptur i lokalnych inspiracji. W LoLoDziku zjecie lody tradycyjne, naturalne, BIO czy wegańskie.

POKE BO hawajskie miski z azjatyckim sznytem podawane na ryżu z mnóstwem świezych dodatków, pikli, superfooods, podawane z serduchem!

2theroots, czyli powrót do korzeni. To koncept, w którym zjecie ekologicznie i maksymalnie naturalnie. Większość zielonych składników ich potraw pochodzi od lokalnych sprawdzonych dostawców (BIOrę, Ojcowizna, Jarzynowy Ogród, Marszewo, Pasieka Nowaka), a juź niebawem będą pochodziły z powstającej farmy miejskiej! Menu jest sezonowe. Dostaniesz tam same proste pod względem liczby składników potrawy. Na osłodę niedzieli skosztujecie orzechów w różnych wariacjach, suszone i świeże owoce, wegańskie żelki czy zdrowe ciasteczka z lokalnych piekarni.

Bierzcie znajomych, nie planujcie obiadu w domu i przyjdźcie na Labę ze Schronem!

Start: 12:00
Wstęp: 15 PLNSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Steezy Sunday #2 ~ hosted by Schron Poznań

Tama Staff | Supertramp

Cz, 13 sierpnia 2020
godz: 20:00

Steezy Sunday #2 ~ hosted by Schron Poznań

MIŁY ATZ / Poznań / 14.08

Pt, 14 sierpnia 2020
godz: 19:00

Steezy Sunday #2 ~ hosted by Schron Poznań

Marco Bailey / Deas | Tama Bar x Plug.in

Pt, 14 sierpnia 2020
godz: 22:00

od 30 PLN
Steezy Sunday #2 ~ hosted by Schron Poznań

Tommy Four Seven | Tama Bar

Sb, 15 sierpnia 2020
godz: 22:00

Steezy Sunday #2 ~ hosted by Schron Poznań

Zielona Sobota w Laba.Land

Sb, 15 sierpnia 2020
godz: 08:00