SQ na Dziedzińcu – SPECIAL! pres. Luke Fair x Jacob Seville

Clubbing

Sobota, 14 lipca 2012
godz: 22:00

Dziedziniec Zamek

Al. Niepodległości, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kanadyjski dj i producent, autor świetnych kompilacji „Orginal Series 03” i „Balance 11”, kilka lat temu wyznaczony przez Danny’ego Howellsa i Deep Dishów na „bohatera przyszłości” , w 2005 roku sklasyfikowany na 84 miejscu rankingu Top 100 „Dj Maga”.
LUKE FAIR, bo o nim mowa, będzie bohaterem SPECJALNEJ odsłony „SQ na Dziedzińcu” już 14 lipca!
W urokliwej scenerii  „pod chmurką” Zamku Cesarskiego zaprezentuje mieszankę brzmień od groovy house’u i  deep po funky, progressive i electro.
Luke oferuje klubowiczom swoje spojrzenie na eklektyczny house pełen funku i technicznych brzmień. A robi to co weekend w najważniejszych klubach całego świata. Przez nieustanne edytowanie utworów, starania Luke’a, by jego sety odróżniały się od innych są ewidentne. Swoje brzmienie prezentował będąc headlinerem m.in. w takich klubach jak: Pacha (Buenos Aires), Bedrock (Londyn), Red Light (Paryż), Space (Miami) i The Womb (Tokyo), Soda (Athens), Zouk (Singapur), House Masters (Sao Paolo).
W ciągu ostatnich kilku lat, Luke skupił na sobie uwagę dzięki niezwykle różnorodnym dokonaniom studyjnym. Od dubbed-out house’u po melodyjny progressive, jego utwory grane były przez całe spektrum didżejów dance ze wszystkich muzycznych krańców. Wszyscy od Sashy, przez Davida Moralesa, po Plump DJs umieszczali produkcje Luke’a w swoich setach. Dokonań Faira mogliśmy również często posłuchać w audycjach Essential Selection, Peta’a Tonga.
Jego niesamowity talent w reedytowaniu i miksowaniu kawałków przywołujący dźwięki eklektycznego tech-house, znane klubowiczom na całym świecie, szybko został zauważony. Z wytwórnią Bedrock wydał trzecią płytę z rewelacyjnej serii Orginal Series.  Jest również autorem świetnie przyjętej kompilacji dla EQ/ Stomp – Balance 011.
Kto lepiej sprawdziłby się na tej samej imprezie, niż Jacob Seville. Ten wybór jest niemal oczywisty, a każdy kto widział jego szalony występ z Mz Sunday Luv  na inauguracji Delikatesów w Starej Rzeźni w 2011 roku, przyzna nam rację. Jacob Seville, który do niedawna rezydował w słonecznej Barcelonie nie zwalnia tempa wręcz przeciwnie – angażuje się w nowe projekty, m.in. Dual Motives, połączenie sił polskich z hiszpańskimi, które skupia się na muzyce tech-house z dodatkiem żywych instrumentów oraz  Starcube, odkrywającym połamane beaty okraszone melodiami.
Wspomagać ich będzie ŚRDingowy rezydent, współtwórca portalu Muno.pl, nasz druh serdeczny – Conradq!Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

SQ na Dziedzińcu – SPECIAL! pres.  Luke Fair x Jacob Seville Poznań

ŻAL w KontenerART 19/07

Pt, 19 lipca 2019
godz: 20:00

SQ na Dziedzińcu – SPECIAL! pres.  Luke Fair x Jacob Seville Poznań

Garden of God #8: Fort II

Sb, 20 lipca 2019
godz: 22:00

od 25 PLN
SQ na Dziedzińcu – SPECIAL! pres.  Luke Fair x Jacob Seville Poznań

Techno nie będzie

Sb, 20 lipca 2019
godz: 23:00