Space of Sound World Tour – La Reina de Carnaval

Clubbing
House

Sobota, 26 lutego 2011
godz: 20:00

Hala MTP

ul. Głogowska 14, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Królowa Karnawału!!

Space of Sound World Tour Polska! Już 26 lutego 2011 w Poznaniu!

Dla wszystkich, którzy nie mogli się doczekać imprezy Space of Sound World Tour – dobra wiadomość! Już o tydzień wcześniej niż planowaliśmy będziemy mogli bawić się na KARNAWAŁOWEJ IMPREZIE – LA REINA (Królowa)

 

Przedsmak tego, co szykujemy dla Was w lutym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich mogliście poczuć na pierwszej imprezie Space Of Sound World Tour w Polsce, która odbyła się 6 listopada w warszawskim klubie Capitol, a na której wystąpili Oscar De Rivera oraz Simon & Shaker, w towarzystwie tancerzy i tancerek z najlepszych klubów Ibizy.

Zainteresowanie tamtą imprezą, jak i jej bardzo pozytywny odbiór przeszły nasze oczekiwania. Wszystkich, którym nie udało się dostać do Capitolu 6 listopada przepraszamy i zapraszamy do Poznania! To zainteresowanie jeszcze bardziej zmotywowało nas do organizacji imprezy Space Of Sound World Tour w Polsce na najwyższym poziomie, z którego słynie od lat hiszpańska edycja. Nasi DJ’e zakochali się w polskiej publiczności i tak jak wszyscy chcą więcej!!!

Impreza lutowa jest zorganizowana w taki sposób, by maksymalnie zbliżyć polską edycję Space Of Sound World Tour do słynnego hiszpańskiego pierwowzoru. Pragniemy wprowadzić Was na kolejną noc w prawdziwy klimat gorącej Białej Wyspy. Hiszpańscy DJ’e, w tym potrafiący rozgrzać każdego, Pablo Kopanos, Oscar de Rivera i Jose Gonzales, tancerze i tancerki, od których klubowicze bawiący się w Warszawie nie mogli oderwać wzroku i mnóstwo innych atrakcji.

Jest także przygotowywana niespodzianka, która pozostanie jeszcze chwilę tajemnicą, ale możemy obiecać-  będzie się działo!!

Z polskich DJ’ów zagrają  dla Was, Neevald, Dio i Popkids Vibes

Od czternastu lat w czasie karnawału Space of Sound organizuje imprezę La Reina (Królowa). Nasza poznańska impreza nawiązuje do tej produkcji – w końcu my też mamy karnawał!!!

Impreza odbędzie się w hali nr 11 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Iglicy, która swoim futurystyczno- technicznym wnętrzem idealnie komponuje się z charakterem i poziomem eventów Space of Sound.

Więcej informacji na temat Space of Sound znajdziecie na stronie www.spaceofsound.com lub www.spsworldtour.pl

BILETY

Impreza ma ograniczoną ilość miejsc. Zaproszenia dostępne na www.muno.pl i w punktach sprzedaży CIM i Dj pro w Poznaniu.

Zaproszenia upoważniają do wejścia na imprezę  promującą Space of Sound i do odbioru gadżetów SPS. Ich cena to 79 PLN, a dla osób chcących przebywać w strefie VIP 150 PLN
Dla wszystkich gości organizatorzy przewidzieli po jednym drinku gratis!

Wszystkie osoby, które do tej pory kupiły bilety na imprezę otrzymają dodatkową informację w mailingu.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Space of Sound World Tour – La Reina de Carnaval Poznań

Zaćmienie #23

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:59

Space of Sound World Tour – La Reina de Carnaval Poznań

Rebeka dj set na Rewirach

Sb, 22 lutego 2020
godz: 20:00

Space of Sound World Tour – La Reina de Carnaval Poznań

Rebeka

Sb, 22 lutego 2020
godz: 19:00