Sounds of Poznań

Clubbing
Sounds of Poznań

Środa, 19 czerwca 2019
godz: 20:00

Młyńska 12

Młyńska 12, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Muzyczny event w nietypowej przestrzeni wewnątrz ekskluzywnego biurowca na dziedzińcu przy Młyńskiej 12.

Zagrają:
Jacob A – Jeden z najlepszych polskich wokalistów występujący regularnie podczas największych festiwali i imprez klubowych.
John James – Nigeryjczyk mieszkający w Polsce, swoją muzyczną karierę rozwija od ponad 10 lat regularnie występując na największych muzycznych wydarzeniach w całym kraju.
Banan on Sax – Saksofonista z filharmonii warszawskiej, który jako jeden z niewielu potrafi precyzyjnie improwizować do muzyki klubowej.
Bartes – jeden z pierwszych Polaków grających na ibizie, speaker dawnego radia Planeta Fm, pomysłodawca cyklu This is My House.
Loui – współwłaściciel wytwórni Taste The Music, występował na festiwalach jak Sunrise, Opener, Orange Warsaw Festiwal, jeden z najlepszych polskich producentów.
Matthew Clarck – rezydent poznańśkiego SQ, producent i promotor eventów w całym kraju, uczestnik Big Brother 2019, właściciel agencji bookingowej Another Agency.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Sounds of Poznań Poznań

Plug.in pres. Mendeler / Eliot PL

Cz, 30 stycznia 2020
godz: 21:00

Sounds of Poznań Poznań

Tensal | Tama

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00

Sounds of Poznań Poznań

P!L pres. VIELD live!

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00