Sounds of Poznań vol.2

Clubbing
Sounds of Poznań vol.2

Środa, 14 sierpnia 2019
godz: 20:00

Młyńska 12

Młyńska 12, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Druga edycja wyjątkowego wydarzenia muzycznego w Poznaniu!

Dziedziniec Młyńskiej12 po raz kolejny zmienia się w scenę, gdzie najlepsze muzyczne brzmienia łączą się z elegancją, prestiżem i jakością.

JACOB A – wokal (Jeden z najlepszych polskich wokalistów występujący regularnie podczas największych festiwali i imprez klubowych)
BARTES – jeden z pierwszych Polaków grających na ibizie, speaker dawnego radia Planeta Fm, pomysłodawca cyklu This is My House.
LOUI – współwłaściciel wytwórni Taste The Music, występował na festiwalach jak Sunrise, Opener, Orange Warsaw Festiwal, jeden z najlepszych polskich producentów.
MATTHEW CLARCK – rezydent poznańskiego SQ, producent i promotor eventów w całym kraju, uczestnik Big Brother 2019, właściciel agencji bookingowej Another Agency.
BANAN ON SAX

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Kup Bilety

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Sounds of Poznań vol.2 Poznań

Kobosil | Tama

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 23:59

od od 35 PLN
Sounds of Poznań vol.2 Poznań

Gabber CLASS : s z y b c i e j

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 23:00