SQ delight pres. Desyn Masiello

Clubbing

Sobota, 06 grudnia 2008
godz: 22:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Mamy dla Was 4 wejściówki:

Wśród osób, które odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy wejściówki na SQ delight pres. Desyn Masiello. W mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę imprezy.

Pytanie konkursowe:
Podaj datę ostatniej wizyty Desyna Masiello w klubie SQ.

 

 

DESYN MASIELLO – ceniony brytyjski dj i producent, jedna z najjaśniej świecących gwiazd klubowego światka. To jego nazwisko najwięksi w osobach Johna Digweeda, Danny’ego Howellsa czy Deep Dish wymieniają chóralnie pytani o przyszłość dj-skiego fachu. Zarówno znani artyści, jak i ich mniej sławni koledzy, często poruszają się w obrębie określonego stylu i zakresu muzyki, co powoduje, że łatwo ich zaszufladkować do konkretnej przegródki. Desyn zdołał wypracować swój własny styl, który wymykając się spod wyznaczonych ram staje się trudny do skategoryzowania. Dla Yoshitoshi, legendarnej wytwórni Deep Dish’ów, w 2003 roku Brytyjczyk nagrał trzecią część kompilacji „In House We Trust” wraz z Lukiem Fairem. Grali po 80 występów w 100 dni dla najbardziej znanych firm, sponsorów i festiwali w Europie, Azji i obu Amerykach. W tym samym roku miał przyjemność wystąpić u boku Sandera Kleinenberga podczas jego Everybody Night (Ibiza) oraz na wspólnej imprezie Sandera i Sashy w The Hague.

 

Dla Bedrock Johna Digweeda nagrał pierwszy wolumin nowej serii wydawniczej „Bedrock Original Series”. Grację i nowatorstwo, z jaką Masiello penetruje w swoich setach przeróżne odcienie muzyki house (od deep, przez funky i electro, po progressive), nagrodzono nominacją do nagrody za najlepszy Essential Mix BBC Radio 1 w 2004 roku. Produkcje Desyna wieszczą mu radosną przyszłość. Dwa single nagrane we współpracy z kolegami, 16B i Leonem Robertsem („Feel The Rush” i „Keep it Real” (Sexonwax)), Danny Howells umieszcza na swoim GU „24/7”. Natomiast pierwszy remiks autorstwa Desyna znajduje uznanie i miejsce na kompilacji Deep Dishów wydanej przez Global Underground (#025). Masiello kończy projekty dla Yoshitoshi: Brother Brown “King’s of Tomorrow”, Eddie Amador “Psycho Ex-girlfriend” i Loudeast and Luzon.

 

2005 rok przyniósł kolejny sukces – Masiello wydał świetnie przyjętą podwójną kompilację pod banderą Balance. Oprócz działalności solowej angazuje się w projekt  „SoS”, w skład którego wchodzą jeszcze Omid i 16B.Podbijają kluby i festiwale a o ich energicznych setach mówi cały klubowy światek. Ukonorowaniem jest wydanie przez SoS w 2008 roku trzypłytowej kompilacji „Balance 13”.
W setach Desyna usłyszymy niemal wszystkie odmiany house’u: od klasycznego po deep, tech, funky i progressive. Inspiruje go wszystko to, co sam „czuje”: acid house, funk, soul, disco, rock, muzyka etniczna, reggae, dub… „Czerpię inspiracje niemal ze wszystkich rodzajów muzyki. Wiele utworów, które znajduję nie kwalifikuje się do zagrania na scenie od razu, dlatego do pracy zaprzęgam technologię i tak je zmieniam, aby wpasowały się w moją wizję muzyki.”

 Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

SQ delight pres. Desyn Masiello Poznań

Centrum: środa // Zariush / LDWQ

Śr, 23 października 2019
godz: 23:00

SQ delight pres. Desyn Masiello Poznań

Kasai, FPM8, Meskalina

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

SQ delight pres. Desyn Masiello Poznań

Techniküm: Cosmaya / Monster

Cz, 24 października 2019
godz: 22:00

SQ delight pres. Desyn Masiello Poznań

Czwartkowe CoCieTrapy #4

Cz, 24 października 2019
godz: 22:00

SQ delight pres. Desyn Masiello Poznań

Skalpel Big Band – Poznań

Pt, 25 października 2019
godz: 20:00

SQ delight pres. Desyn Masiello Poznań

Polo House | Tama

Pt, 25 października 2019
godz: 23:00