SKANDALIZM pres. MOTORCITYSOUL

Clubbing

Sobota, 24 maja 2008
godz: 0:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Mamy dla Was 4 wejściówki:

Wśród osób, które odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy wejściówki na SKANDALIZM pres. MOTORCITYSOUL. W mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę imprezy.

Pytanie konkursowe:
Podaj imiona i nazwiska członków projekty Motorcitysoul.

Poznańska agencja Scandal stawiająca sobie za cel organizowanie ciekawych imprez pod kątem brzmienia i klimatu przedstawia pierwszą imprezę zatytułowaną Scandalizm, która 24 maja odbędzie się w klubie SQ

Tym razem nie zabraknie skandalicznych dźwięków od naszych zachodnich sąsiadów, gdyż tego wyjątkowego wieczoru zagra aż trzech Niemców, a każdy z nich zaprezentuje inne podejście do granej przez siebie muzyki. Gwiazdą wieczoru będzie Motorcitysoul w osobie Christiana „C-Rock-a” Rindermanna właściciela dwóch poważnych labeli LoFi Stereo i Stir15 Recordings, rezydenta klubu Cocoon w Frankfurcie.

C-Rock wie jak przyjemnie wzbudzić energiczne ruchy ciała na parkiecie, na łamach swoich wytwórni wydawał takie postacie jak Alex Santos, Steve Bug, Ricardo Villalobos, Jeff Samuel i Dubstar.

Mając na swoim koncie wiele udanych produkcji, remixów oraz wydań pod kilkoma innymi szyldami można się spodziewać wysmakowanej i elitarnej mieszanki deep, tech, house przyprawionej nutką nieznanej acz frapującej energii, która w połączeniu z niesamowicie otwartym charakterem i umysłem C-Rocka wzbudzi w nas fale przyjemności i muzycznego katharisis, a kolejne serwowane przez niego dźwięki pobudzą naszą wyobraźnię i pomogą znaleźć się w świecie idyllicznego muzycznego spokoju i spełnienia.

W tych wyjątkowych muzycznych wojażach towarzyszyć nam będzie również Wojtek Kutschke, który urodził się w Poznaniu, ale żyje od 20 lat w Niemczech. Studiuje w małym Miasteczku o Nazwie Gießen w pobliżu Frankfurtu nad Menem.

Gra od lat w rożnych klubach i organizuje własne imprezy, „Good Mood”, „Disco ohne Dach” , które cieszą się dużym powodzeniem na niemieckim landzie. W grudniu 2007 został po raz kolejny zaproszony do jednego z najbardziej znanych klubów w Europie o nazwie Cocoon Club, który został otwarty przez Sven Väth w roku 2004.

Znany z interesującego deepowego i przytulnie wkręcającego brzmienia, szczerze rozpali nas przed gwiazdą wieczoru. Wraz z nim na głównej scenie wystąpi Juan Cala wschodząca gwiazda deepowo – tech-housowej sceny we Frankfurcie i nie tylko, znany z niekonwencjonalnego podejścia do grania i zaskakujący niesamowitym wyczuciem publiki i ich potrzeb, grający klimaty od Jazzanovy, Jimpstera poprzez Guya Gerbera aż do najczystszego house w wydaniu Kerriego Chandlera czy Dennisa Ferrera.

Zapowiada się niespotykana wcześniej w SQ mieszanka stylu, charakteru ale przede wszystkim dźwięków, które zaspokoją najbardziej wysublimowane gusta największych melomanów. Polskę reprezentować będzie Nick Mikita, DJ i producent mocno związany z polską edycją DJ Magazine, w którym oprócz felietonów szeroko opisujących fenomen ulubionego przez niego minimalu opisuje własne wrażenia z przesłuchania najnowszych wydań gatunku.

Miejmy nadzieję, że w jego wykonaniu usłyszmy również wcześniej nam nieznane dźwięki, nieznane gdyż pochodzące z jego własnego komputera oraz stworzone przez niego od podstaw.

Wraz z nim jako ostatni na głównej scenie wystąpi nieprzewidywalny, ceniący sobie energię i niekonwencjonalność poznański DJ Juerga, który godnie reprezentować będzie polską szkołę muzycznych inspiracji.

Jedną z niespodzianek, o których już możemy powiedzieć będzie strefa drum’n’chill, na której po raz pierwszy w SQ będą serwowane dźwięki z szeroko pojętego kręgu połamanych bitów, a prezentować je będzie DJ z kilkunastoletnim doświadczeniem muzycznym, nie tylko w klubowym wydaniu, Mykelele. Zapowiada się jedna z najbardziej różnorodnych nocy w majowym rozkładzie jazdy klubu SQ. Zapraszamy do wspólnej podróży!

Styl Muzyki: TechHouse, Deep House, Minimal…Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

SKANDALIZM pres. MOTORCITYSOUL Poznań

Mikromusic / Poznań / 14.11.2019

Cz, 14 listopada 2019
godz: 20:30

SKANDALIZM pres. MOTORCITYSOUL Poznań

Skubas / 14.11 / Poznań

Cz, 14 listopada 2019
godz: 20:00

SKANDALIZM pres. MOTORCITYSOUL Poznań

Myrra Rós (Islandia) Meskalina Poznan

Cz, 14 listopada 2019
godz: 19:00

SKANDALIZM pres. MOTORCITYSOUL Poznań

Nostalgia Festival Poznań 2019

Cz, 14 listopada 2019
godz: 18:00

SKANDALIZM pres. MOTORCITYSOUL Poznań

WIR #7: Recondite live | Tama

Pt, 15 listopada 2019
godz: 23:00

od od 40 PLN