2 urodziny Skandalizm pres Sweat Lodge Night with Maher Daniel

Clubbing

Sobota, 05 czerwca 2010
godz: 21:00

Cute

ul. Wielka 27/29, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Ostatnia prze wakacyjną przerwą odsłona imprez Sweat Lodge w poznańskim Cute. Tym razem będzie sporo powodów by zawitać do klubu. Pierwszym będzie celebracja drugich urodzin popularnego cyklu – Skandalizm, który napędza w Polsce imprezy wraz z niemiecką agencją Sweat Lodge. Przez dwa lata działalności gospodarze cyklu – Mikita & Juerga zapraszali światową czołówkę niebanalnych artystów wymieniając takich jak Motorcitysoul, Stimming, Jeff Bennet, Ed Davenport czy Jeff Samuel. Ich imprezy zawsze były wizytówką dźwięków przemyślanych i dobranych pod aktualne światowe nurty elektroniki z najwyższej półki.

 

Aby godnie celebrować tą niepowtarzalną okazję ściągnęli gościa aż z Kanady – Mahera Daniela. Gwiazda wieczoru to jedno z najciekawszych objawień techno 2009 roku. Jego remix kawałka Tony Depth – Rumblefish, grany był przez największe tuzy muzyki klubowej, zwłaszcza Johna Digweeda, który umieścił ten kawałek na kompilacji Bedrock Eleven. Dzięki temu wspomniany numer przez długie miesiące znajdował się na szczycie najlepiej sprzedających się kawałków techno, także według opiniotwórczego sklepu Beatport. Wydania Mahera znajdowały uznanie także takich gigantów jak Get Physical, Souvenir i oczywiście Bedrock. Charakter tych produkcji to zawsze energetyczne wypośrodkowanie techno i house, łączące precyzyjną technikę z nieograniczoną fantazją naszego bohatera.

 

Obok niego na scenie klubu Cute po raz drugi wystąpi szef Sweat Lodge – James Blonde. Muzyk, producent, DJ, promotor, a także manager takich postaci jak Guy J, Chaim czy Ed Davenport. James wystąpi po raz drugi za sterami Cute. Jego pierwszy występ, gdzie partnerowała mu charyzmatyczna Magit Cacoon, był tak niezapomniany dla niego, a także dla poznańskiej publiki, że postanowił po raz kolejny wystąpić w Poznaniu. Tym bardziej nam miło, że będzie razem z nami świętował drugie urodziny Skandalizmu.

 

Muzycznego obrazu tego wieczoru dopełnią oczywiście rezydenci cyklu Sweat Lodge i pomysłodawcy Skandalizmu – Mikita & Juerga. Poznańscy producenci, którzy w ostatnim czasie postawili na mocny, energetyczny i czysty house, po raz kolejny postarają się aby przed występami naszych zagranicznych gości parkiet w Cute zapłonął.

 

Świętuj z nami urodziny Skandalizmu oraz przyjdź do klubu zobaczyć co zaprezentuje cała zwariowana czwórka, która tego wieczoru nie będzie oszczędzać siebie, ani nikogo na parkiecie!  2 urodziny Skandalizm pres Sweat Lodge Night with Maher Daniel

 Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

2 urodziny Skandalizm pres Sweat Lodge Night with Maher Daniel Poznań

Perfect Son w KontenerART 23/08

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 20:00

2 urodziny Skandalizm pres Sweat Lodge Night with Maher Daniel Poznań

Wosk Sound System All Night Long

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 23:00