Sin City – Sylwester w SQ klub!

Clubbing
House

Poniedziałek, 31 grudnia 2018
godz: 21:30

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Sin City przyciąga ludzi grzesznych. Niepoprawni utracjusze, którym nic i nikt nie może stanąć na drodze. Skorumpowani muzyką królowie nocy, samozwańczy obrońcy imprez do białego rana. W Sylwestra ostatkiem sił trzymający się moralności, a finalnie wybierający ciemną stronę pełną wyuzdanych drinków, szaleństwa na parkiecie i dwuznacznych konwersacji. W sylwestra w SQ za konsoletą postacie rodem z Sin City – Novika na wokalu, przywódczyni dziewczyn z Miasta Grzechu, której głos będzie jedynym anielskim akcentem tej nocy przepełnionej dzikością i frywolnością. W parze z Mr. Lexem zatrzęsą parkietem niczym wyjęci spod prawa kusiciele.

Bezlitosny house zagrają Tommy Gustav i Loui, którzy wpędzą w tarapaty publiczność nie mającą na tyle silnej woli, by zejść z danceflooru. Na chilloucie, gdzie panuje bezprawie, a władzę sprawują hip hopowi gangsterzy, usłyszycie rapy grane przez dj Biskupa.

W mieście, w którym nikomu na niczym nie zależy, niegodziwi barmani kusić Was będą zdrożnymi alkoholami, a klub wypełnią nikczemne toasty. Pół godziny po północy kupicie tańszy bilet wstępu. Tak zaczyna się nowy rok – w widowiskowej ekstazie obnażającej rewię pragnień i tęsknot. W tym miejscu wszystko, co jest warte zainteresowania, jest też warte grzechu. Sin City ożyje dzięki grze światła i cienia, dialogom urywanym tańcem i toastami oraz muzyce elektronicznej, która ekscytuje i odurza beatem, melodią i wokalem!Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Sin City – Sylwester w SQ klub! Poznań

Techniküm: Migdal live / Cosmaya

Cz, 27 lutego 2020
godz: 22:00

Sin City – Sylwester w SQ klub! Poznań

KARAŚ/ROGUCKI – Poznań

Cz, 27 lutego 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN
Sin City – Sylwester w SQ klub! Poznań

Rezonal: Dino Sabatini

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00