Rebeka

Koncerty
Rebeka

Piątek, 16 października 2020
godz: 21:00

Blue Note

ul. Kościuszki 76/78, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapieCharyzma sceniczna, głos Iwony i dopracowane produkcje Bartosza to znaki rozpoznawcze Rebeki.
Duet tworzony przez Iwonę Skwarek i Bartosza Szczęsnego wydał w lutym swój trzeci album “Post Dreams”. Zwykle pierwszoplanową rolę grają w zespole analogowe syntezatory. Jednakże na tym albumie muzycy postanowili iść o krok dalej i na płycie pojawiły się klasyczne instrumenty takie jak smyczki czy trąbka. Płyta zawiera w sobie pełną amplitudę emocji. Z jednej strony zatapiamy się w delikatnie utkanych ornamentach, by za chwilę dać się porwać fali ryczących zimnofalowych gitar. Duet trzeba zobaczyć na żywo, gdyż na scenie dają z siebie wszystko. Zagrali ponad 400 koncertów w Polsce i zagranicą. Na koncie mają trzy płyty długogrające, z czego debiutancka „Hellada” zdobyła tytuł polskiej płyty roku w rankingu „Gazety Wyborczej”. Rebeka powstała w 2008 roku z inicjatywy Iwony, kompozytorki i autorki tekstów, do której w 2010 roku dołączył producent Bartosz Szczęsny. W tym składzie grają do dziś, ale w trasę promującą “Post Dreams” wyruszają jako trio.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Rebeka | 16 października 2020 Piątek, Blue Note

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Rebeka Poznań

Bass Astral x Igo Ensemble Poznań

Cz, 29 października 2020
godz: 17:00

Rebeka Poznań

Tylko Polskie Techno x Tama

Sb, 31 października 2020
godz: 23:00

Rebeka Poznań

After School Lazy Monday

Pn, 02 listopada 2020
godz: 21:00

Rebeka Poznań

Serotonina. x Goldie [zmiana daty]

Śr, 04 listopada 2020
godz: 16:00