Rave Order: Violent

Koncerty
Rave Order: Violent

Środa, 14 sierpnia 2019
godz: 23:00

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Czołem Rejwerzy!

Mamy nadzieję, żę mimo pełnego pięknych festiwali lata, jesteście już spragnieni całonocnych tańców w zimnych murach Schronu. Zanim na dobre rozpocznie się klubowy sezon, zapraszamy Was na sprawdzenie formy na Rave Order’owej imprezie, podczas której urodziny świętować będzie twórca projektu – Michal Gutkowski.

Głównym gościem naszego jubilata będzie Violent – Warszawski dj i producent, który sprawnie porusza się w industrialnej, lekko plemiennej stylistyce by wprowadzić parkiet w hipnotyczny, niepozbawiony dzikiej energii ruch.

Za otwarcie imprezy odpowiedzialni będą bardzo aktywni promotorzy kolektywu Technokracja – Impakt i Potocki / Panic System. Ta dwójka, oprócz ogromnego dystansu do siebie, który bije z całej ich aktywności w social media, posiada wiele lat doświadczenia za djską konsoletą w mixowaniu całego przekroju tanecznej elektroniki.

https://soundcloud.com/impaktimpakt
https://soundcloud.com/potocki

Zgodnie z trwającą już 5 lat tradycją urodzinowego seta zagra Michał Gutkowski kierujący projektem Rave Order poznański dj i producent, którego sety to wielowątkowa podróż przez futurystyczną krainę pełną przesterowanych rytmów, dynamicznych basów oraz niepoprawnych melodii.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Rave Order: Violent Poznań

Kobosil | Tama

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 23:59

od od 35 PLN
Rave Order: Violent Poznań

Gabber CLASS : s z y b c i e j

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 23:00